Як знайти спільну мову з начальником.

Ладити з начальством вдається не кожному. Якщо ви з характером, і шеф - людина «складний», підтримувати рівні ділові відносини буває дуже непросто. Проте, знання перевірених часом законів міжособистісного спілкування знімає багато проблем. Головне - грамотно вибудовувати взаємодію з керівником, враховуючи його характер, людські якості, психологічний тип особистості. Важливі також розуміння і аналіз усіх обставин складних службових ситуацій.
Інструкція
1
Керівників не вибирають. Чи пощастить вам зі строгим, але розумним і людяним? Або буде службова нуда з тим, хто любить незаперечна послух і не терпить в своєму колективі інакомислення? У кожному разі шукати спільну мову з начальником доведеться. Запасіться терпінням, адже вам доведеться випробовувати на собі найрізноманітніші методи і стилі роботи керівника і пристосовуватися до них. Не забувайте: розумний співробітник завжди спробує зрозуміти причини, що стоять навіть за самим неадекватною поведінкою шефа.
2
Щоб відносини з вашим «босом» завжди були передбачувано нормальними, спробуйте правильно оцінити умови, обстановку, в яких він працює. Ваш начальник, як і всі люди, в чомусь сильний і заслуговує поваги, в чомусь слабкий і може робити помилки. Візьміть до уваги: і у нього є руководство.Он теж отримує свою порцію емоційного тиску і часто не вільний у прийнятті тих чи інших рішень, які припадають не до душі підлеглим.
3
Завжди важливо пам'ятати: ваша мета в ефективному діловому взаємодії з начальством - співпраця. Прагніть до ясності спілкування, вмійте слухати, не задавати нав'язливо занадто багато питань. Свою інформацію викладайте коротко і виразно. Загальновідомо, що чітко сприймаються співрозмовником недовгі фрази, тому при ділових контактах намагайтеся будувати свої пропозиції з 5-10 слів.
4
Вчіться володіти своїми емоціями: гнів, обурення з приводу «несправедливості» не допоможе залагодити ні невеликий, ні серйозний службовий конфлікт, а тільки посилить його. Намагайтеся не показувати свій бойовий характер у спілкуванні з керівником, якщо такий є: робота вимагає стриманості і не допускає вільностей домашніх суперечок. Претензії завжди можна висловити в необразливій, коректної, делікатній формі.
5
Безумовно, начальство любить працьовитих, діяльних, виконавчих підлеглих з розвиненим почуттям обов'язку і стійким позитивним настроєм на роботу. Намагайтеся бути максимально дисциплінованим, пунктуальним працівником, «без шкідливих звичок», і цей позитив буде працювати на вас.
Зверніть увагу
Якщо ваші спроби знайти бажаний спільну мову з начальником не досягають мети, а працювати з ним доводиться, ще раз спокійно і детально визначте з кадровою службою ваші посадові обов'язки, обговоріть з усіма зацікавленими особами питання ваших компетенцій. На жаль, якщо психологічний пресинг, невдоволення вами носить систематичний характер, і робота для вас - постійний стрес і «війна нервів», краще шукати інше місце роботи.
Корисна порада
Краще не тішити себе ілюзіями з приводу того, що вас не забудуть похвалити за добре і відмінно виконане завдання. Найчастіше начальники вважають, що їх роль - постійний контроль, невпинні вказівки і критика підлеглих. А ось будь-яка толково зроблена робота з видимим результатом вважається само собою зрозумілим справою. Чи не збираєте образи на те, що ваше старанність не завжди помічається.