Як вирощувати лавровий лист.

Крім того, що лавровий лист широко застосовують в кулінарії, він використовується при лікуванні жовчнокам'яної хвороби та хронічного холециститу. Вирощувати лавровий лист будинку - заняття потрібне і цікаве, без сумніву приносить користь.
Інструкція
1
Семена лавра не можна підсушувати, вони здатні зберігати схожість не більше 5 місяців. Зберігати їх необхідно в приміщенні, де прохолодно і волого. Звільніть насіння від оболонки, перш ніж засіяти, інакше проростати вони будуть довго. Засівати або в літрові окремі горщики, або в грунт, де вони будуть остаточно проростати.
2
Домашні умови добре підходять для вирощування лаврового дерева. Щоб вирощувати лавровий лист , взимку необхідно проводити регулярне обприскування дерева теплою водою. Світле підвіконня - вдале місце для цієї рослини.
3
Навесні наріжте живці (по дві нирки) з однорічних пагонів. Зріжте з живців нижні лист окуляри, а верхні укоротите наполовину. Щоб живці вкоренилися, висаджуйте їх в горщики, використовуючи пухку родючу землю, і ставте в парник. Якщо використовуєте підвіконня, накрийте їх плівкою або скляними банками.
4
Тримайте саджанці в парнику до кінця травня. Після заморозків висаджуйте їх під плівку на грядку з гноєм. Помістіть горщик з маточним кущем туди ж. Для того щоб підсилити кущіння, бажано у молодих рослин після висадки прищипувати почав ріст втечу.
5
Посадки треба регулярно прополювати і поливати. Розчин Фітоверма допоможе позбавити рослину від клещика. У спеку плівку необхідно відкривати, є небезпека того, що рослина згорить. Влітку треба кілька разів підгодовувати лаврове дерево 15% -им розчином кристалика для посилення росту.
6
Про лист ються пагони в кількості 2-3 штук з'являться на рослині в кінці серпня. Матковий кущ покриється молодими пагонами, які можна буде використовувати для живцювання в майбутньому році. У будинок на підвіконня матковий кущ можна буде перенести восени. Зріжте пагони, зв'яжіть їх у пухкі пучки, і розмістіть для просушки в тіні. Нехай це буде навіс або горище. Після просушування, лист треба обірвати і покласти в закриту тару. Смак вирощеного своїми руками лаврового лист а не йде ні в яке порівняння з купленим в магазині.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=YJ7sN1cl-n0