Як заповнити свій сайт інформацією.

Найцінніше в будь-якому сайті - це його контент, тобто та інформація, яку сайт пропонує своїм відвідувачам. Саме за інформацією люди приходять в інтернет і подорожують по його незліченним сторінкам. Відповідно питання про те, чим наповнити сайт, яким зробити його контент, щоб залучити якомога більше число відвідувачів, є одним з найбільш важливих і складних для будь-якого веб-майстри.
Інструкція
1
Наповнення сайту актуальними і цікавими новинами - це особливе мистецтво. Дуже часто початківці сайтобудівники просто не уявляють, як заповнити сайт інформацією, з чого слід почати. Якщо ви один з них, наслідуйте запропонованим радам.
2
Про зміст сайту, його контенті слід задуматися ще на етапі розробки самого сайту. Залежно від того, якого типу планується створювати сайт, залежатиме і розміщена на ньому інформація. Чи буде це сайт-блог, новинний портал або комерційний сайт, покликаний просувати послуги будь-якої компанії.
3
Також бажано скласти докладний план створення контенту та періодичності його публікацій. Легко зрозуміти, що блог повинен оновлюватися частіше, ніж сайт компанії, але при цьому його інформація не обов'язково повинна бути жорстко структурована і прив'язана до однієї конкретної теми.
4
На цьому етапі початківці сайтобудівники часто стикаються з насущним питанням - де власне взяти конкретну інформацію для свого контенту. В цілому, варіантів тут безліч і вибір джерел залежить від тематики сайту і його завдань. Якщо створюється комерційний ресурс, покликаний просувати послуги або товар певної компанії, бути її віртуальним представництвом, то, зрозуміло, всі представлені на сайті відомості повинні бути отримані тільки від представників даної фірми і точно відповідати дійсності.
5
Для розважального або новинного блога як джерело інформації можна використовувати численні новинні стрічки (lenta.ru, Яндекса.Новості, NEWSru.com тощо) або робити переклади з зарубіжних інформаційних порталів. Для тематичних сайтів підійдуть будь офлайнові видання (довідники, енциклопедії, спеціалізовані журнали, науково-популярні книги).
6
Після розробки плану публікації матеріалів, можна переходити до поступової підготовці контенту, яка складається в написанні текстів (статей) і підборі підходящих картинок. Писати матеріали можна як самостійно, так і замовити професійним копірайтерам на текстових біржах. Однак при цьому важливо пам'ятати, що головна цінність інформації в її унікальності. Ні люди, ні пошукові системи не люблять дубльований контент, який можна знайти на багатьох сайтах. Користувачі такі сайти будуть ігнорувати, а пошуковики просто видалять їх з видачі. Тому навіть якщо ви використовуєте рерайт, подбайте, щоб тексти виглядали читаються і володіли високим відсотком унікальності.
7
Якщо ви робите сайт для себе, для своїх цілей, а не на замовлення, то переважніше орієнтувати його на ті теми, які більш-менш цікаві особисто вам. По-перше, в такий тематиці ви самі будете краще розбиратися, по-друге, буде простіше оновлювати сайт, оскільки не пропаде інтерес до створення інформації. Не потрібно ганятися за тематикою, яка вам особисто абсолютно не цікава і в якій ви нічого не розумієте, який би комерційно затребуваною вона не була.
8
Велику роль у сприйнятті інформації відіграють зображення і відео. Як відомо, будь-який текст читається краще і привертає більше уваги, якщо він супроводжується яскравою картинкою. Фотографії та зображення можна використовувати як свої власні, якщо ви вмієте добре фотографувати, так і запозичені з різноманітних фотобанків. Фотобанки або фотостоки, як їх ще називають, це великі портали, що містять цілі бази якісних зображень, доступних для використання. Фотографії в них можуть пропонуватися для скачування як безкоштовно, так і за невелику плату. Який фотостік віддати перевагу, залежить від ваших поглядів і фінансів. Вибір їх в інтернеті дуже великий.
9
Дуже важливо не забувати про авторські права. Якщо берете якусь новину чи інформацію з іншого сайту, обов'язково вкажіть його назву і поставте посилання. Таке ставлення до чужої інформаційної власності завжди справляє гарне враження і підвищує репутацію ресурсу.
Корисна порада
Важливо мати на увазі, що не можна зловживати кількістю посилань, ведучих на зовнішні сайти. Для головної сторінки їх число не повинно перевищувати 2-3, для внутрішніх 3-5, інакше пошукові роботи можуть розцінити ваш сайт як лінкопомийку і накласти понижуючі санкції.
При створенні сайта необхідно враховувати всі можливі форми викладу матеріалу. Ви повинні досконально знати, для чого саме вам потрібен сайт і на яку аудиторію він розрахований. Потрібно пам'ятати, що людей, як правило, привертає яскраве і незвичайне - не варто заглиблюватися в академічне виклад, матеріал і наповнення сайта повинні бути яскравими, барвистими і цікавими.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер
  • - Інтернет
Інструкція
1
В першу чергу, наповніть сайт текстовим контентом. Це будуть як тексти, що стосуються безпосередньо предмета сайта , так і статті, присвячені темам, наближеним або стосуються основної спрямованості сайта . Корисно розмістити посилання на ресурси, які можуть бути корисні тим, кому цікава тема вашого сайта , а ще краще - повні тексти з поясненням та коментарями.
2
Не заповнюйте сайт тільки текстом - пам'ятайте про те, що людину також залучають картинки. Картинки повинні бути строго підібрані по темі і відповідати тексту, поряд з яким вони розміщуються.
3
Незайвим буде і медійне наповнення сайта . Фото, відео та навіть аудіо по темі сайта , будь то інтеграція в оболонку сайта або розміщення посилань на скачування, зроблять ваш сайт більш цікавим для користувача ніж сухий виклад фактів.
4
Пам'ятайте про те, що користувачеві цікавий обмін думками - так само, як і сама інформація по темі. Інтегруйте форум, присвячений ключовим питанням сайта або міні-чат, що дозволяє користувачам обмінюватися один з одним думками та інформацією. Це зробить зворотний зв'язок більш чіткою - ви безпосередньо будете бачити, що подобається, а що не подобається тим, хто заходить на ваш сайт.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ZvKsJTrprh4
Корисна порада
Пам'ятайте про оптимізацію сайту - повтори ключових фраз повинні бути досить часті, щоб бути помітні, але не настільки, щоб муляли очі відвідувачам.