Як розрізнити оригінал. hermes браслет Як відрізнити фейк.

Ринок сьогодні затоплений безліччю товарів. Росіяни роблять покупки частіше за все не на ринках, а в супермаркетах, мережевих і дисконтних магазинах. Купівельна спроможність зростає, тому споживачі хочуть купувати якісні, оригінальні товари, а не підробки.
Вам знадобиться
  • - знання світових брендів;
  • - спостережливість.
Інструкція
1
На ринок викинуті тисячі "фейків" (з англ. Fake - "підробка"), товарів, що імітують речі відомих брендів, що видають себе за оригінал. На жаль, Росія в списку «піратських» країн. Свідченням тому безліч дівчат на вулицях провінційних міст і столиці, які дефілюють у "Шанель" і "Версаче" з сумками "Біркін" від "Гермес". Як же відрізнити оригінал від підробки?
2
Вивчіть назви та історію світових брендів. Це необхідно, тому як інакше ви ризикуєте потрапити в той відсоток несведующіх, які радіють духам Canel (замість Chanel) або туфлям від Labutin (Louboutin) за цілком скромну ціну. Для початку поцікавтеся написанням слова, яким позначена ця фірма: часто підробки підписують схожим, але не ідентичним словом, щоб уникнути правових проблем в разі чого. Важливо навіть знати, яким обсягом і в якій упаковці фірма випускає свою продукцію (так ви не ризикуєте придбати 100 мл туалетної води, яка випускається лише у флаконах 50 мл).
3
Порівняйте ціни. Зазвичай копіюють найбільш відомі бренди, тому ціни на фейки відрізняються на порядки в порівнянні з цінами на оригінальні речі. Пам'ятайте: скупий платить двічі. Часом краще купити хорошу сумку невідомої фірми, ніж розщедритися на підробку популярного бренду. Краще завжди купувати речі в фірмових магазинах.
4
Розгляньте товар. Часто навіть поверхневий погляд покупця дає уявлення про якість речі. Відомі бренди не економлять на матеріалі, фурнітурі. На виробах ви можете побачити акуратні шви, з яких не стирчать нитки. Бирка або етикетка не дає гарантії справжності, але все ж розгляньте її уважно. Підроблені етикетки найчастіше роблять у Туреччині чи Китаї. Вас повинні насторожити линялі кольору, стирчать нитки, нечіткі написи, роз'їхалися логотипи, нечітке накреслення літер.
Зверніть увагу
Іноді серед фейків зустрічаються речі цілком прийнятної якості: копії. Вони, звичайно, відрізняються від оригіналу, але доступні широкому колу людей. Можливо, дорогі підробки дозволять вам заощадити і залишитися задоволеною придбаної речі.
Корисна порада
Ось назви найбільш часто підроблюваних брендів: D & G, Gucci, Chanel, Prada, Roberto Cavalli, Fendi, John Richmond (Rich), Armani, Bikkembergs, YSL