Як солити червону ікру горбуші. Ікра горбуші солити.

Червона ікра по праву вважається делікатесом. Про її корисні властивості багато хто знає не з чуток. У червоній ікрі міститься легкозасвоюваний білок і поліненасичені жири, які необхідні для підтримки здоров'я всього організму. Її можна купити в готовому вигляді, або засолити в домашніх умовах. І тут важливо дотримуватися технологію її приготування
Інструкція
1
Гарна ікра повинна знаходитися в плівці - ястиков. Якщо плівка без пошкоджень, то ікру можна промити хоч водою з-під крана. А от якщо є розриви, то без солоної води тут не обійтися, тому що при зіткненні ікри з прісною водою її оболонка стає твердою і неміцною. Щоб промити ікру в ушкодженому ястиков на кожен літр води потрібно додати 30-40 грам солі. Під час промивання необхідно видалити недозрілі кінці і лопанца. Лопанца - це шкурки лопнули ікринок. Під час промивання вони стають білими. Видаляти їх слід пластмасовим пінцетом, щоб не пошкодити сусідні ікринки.
2
Після промивання необхідно приготувати міцний сольовий розчин для засолювання ікри. Розсолу має бути більше, ніж самої ікри. Тому для його приготування необхідно взяти на 1 кілограм ікри 3 літри 350 грам води і нагріти. Перед закипанням додати 1 кілограм солі і довести до кипіння. Розсіл охолодити до кімнатної температури.
3
Поки розсіл остигає треба звільнити ікру від плівки шляхом протирання через грати. Розмір осередків решітки повинен бути в 3-4 рази більше ікринок. Вам потрібно розпороти ястиков по одній його стороні рукою і вивернути так, щоб вийшла плоска плівка. Потім покладіть ястиков на решітку ікрою вниз і протирайте ледь помітними рухами. Будь-яке посилене натиснення може пошкодити ваш продукт. Ікра повинна посипатися в підготовлену широкий посуд.
4
Потім помістіть ікру в сольовий розсіл на час від 4 до 25 хвилин. Час засолу залежить від зрілості ікри, від її розміру, від температури розсолу і так далі. Тому краще час від часу пробувати ікру для визначення її готовності. По закінченню часу відкиньте ікру в посуд з невеликими дірочками (бажано взяти пластмасове сито) для того, щоб стекла рідина. Потім покладіть ікру на рушник на 2-3 години для просушування.
5
Через зазначений час змастіть ікру оливковою або кукурудзяною олією. Для цього покладіть її в скляний посуд і перемішайте шпателем або долонею, змазаними тонким шаром масла.
6
Підготовлену ікру розкладіть в стерилізовані банки, зверху покладіть промаслений папір і закрийте кришкою. Зберігати ікру слід в холодильнику, або в погребі. Для кращого збереження ікри, оберніть банки щільним папером. Так ви захистите її від світла.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=vjX2xs3FL4o