Як вибрати хороший праска.

Купівля побутової техніки завжди є досить відповідальним кроком - не хочеться потрапити на підробку або просто погану річ і вирішувати проблеми з її ремонтом або поверненням. А помилка у виборі праски може навіть становити небезпеку для вас і вашої квартири, оскільки це досить потужне обладнання, яке дає більше навантаження на електропроводку.
Інструкція
1
Саме потужність праски є тим, на що варто звертати увагу в першу чергу. Якщо вибрати дуже потужний праска, то з ним може не впоратися проводка у вашому будинку, а надто слабкий не впорається з деякими типами ткані.Оптімальной потужністю для домашнього використання є 1500 Ватт. Прилади потужністю в 1800-1900 Вт впораються практично з будь-якими складками і швидко нагріються до потрібної вам температури.Утюгі потужністю від двох кіловат і більше використовуються тільки для промислових цілей, витрачати гроші на таку річ для домашнього використання не варто.
2
Підібравши оптимальну для вас потужність, зверніть увагу на матеріал, з якого зроблена підошва праски . Найбільш поширеними є підошви з тефлону, кераміки, алюмінію і нержавейкі.Каждие з них мають свої переваги і недоліки. Так, тефлонові підошви бережуть тканину від прогорання, але при цьому знижують легкість прасування. Алюмінієві підошви легко ковзають і швидко нагріваються, але при цьому дуже схильні до деформації і подряпин. Нержавіюча сталь - дуже міцний матеріал для підошви праски , але дуже часто забруднюється. Керамічні підошви добре ковзають, не деформуються, не спалюють тканину, але значно перевищують інші за вартістю.
3
Наступним кроком дізнайтеся про додаткові функції праски , таких як відпарювання, розбризкування і подача пара. Багато праски сьогодні оснащені обприскувачем з носика і отворами для пари на підошві праски . Ці функції значно полегшують прасування одягу, але вибираючи праска з отпарівателем, краще брати той, у якого отвори розподілені по всій площі підошви, а не тільки з боків. Деякі праски також оснащені паровим ударом і вертикальним отпаріваніем.Конечно, можна обійтися і без цих додаткових можливостей, якщо у вас обмежена сума на покупку, але завдяки їм можна гладити штори, пальто і піджаки, прямо не знімаючи з гардини або вішалки, і вони не втратять форму, а ви збережете багато часу і сил.
4
Праски з отпарівателем і пульверизатором оснащені резервуаром для води, і чим більше його обсяг, тим краще, оскільки вам рідше доведеться відволікатися на те, щоб його заполніть.В праски х, чи не оснащеної спеціальною змінною касетою проти накипу, краще використовувати дистильовану або кип'ячену воду. Праски зі змінною касетою можна заповнювати звичайною водопровідною водою, не боячись зіпсувати його. Досить міняти касету один раз на півтора-два місяці.
5
Все господині знають, що якщо не злити воду з резервуара праски , то при прасування тканини, що вимагає низької температури, на неї все одно тектиме вода через отвори в подошве.Современние виробники подбали і вирішили цю проблему, оснастивши праски протикраплинний системою, що перекриває паровий клапан при низьких температурах.Ета функція може значно полегшити ваші муки при прасування одягу, що вимагає делікатного догляду, але трохи збільшить вартість праски .
6
Добре також, якщо праска оснащений функцією автоматичного вимкнення, яка вбереже ваш будинок від пожежі, а вас від постійних думок про те, чи вимкнений праска.
7
Визначившись з функціями, уважно розгляньте шнур праски . Краще купувати модель з довжиною дроти від двох метрів. Так вам не доведеться возитися з перенесеннями, трійниками і удлінітелямі.Посмотріте спосіб кріплення дроти до праски. Краще, якщо він з шарнірним або кульовим кріпленням, тоді шнур не буде перетиратися у основанія.Существуют і спеціальні бездротові моделі, однак при тривалій прасуванні вони дуже незручні, оскільки їх постійно припадати ставити на основу, в якій знаходитися нагрівальний елемент.
8
Довідавшись все характеристики і особливості праски , перед покупкою обов'язково візьміть його в руки і подивіться, чи буде вам комфортно з ним працювати, і не занадто він важкий для вас.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=GhW_2y4Uij4