Як трансформувати в фотошопі.

трансформування - зручна функція програми Photoshop, що включає в себе цілий арсенал інструментів, що змінюють форму виділеного об'єкта. Трансформацію можна застосовувати до всього зображення і до його фрагменту.
Вам знадобиться
  • - програма Adobe Photoshop
  • - фотографія
Інструкція
1
Відкрийте в програмі Photoshop будь-яку фотографію або картинку. Виберіть об'єкт, який вам хотілося б трансформувати. Перед тим як змінити об'єкт, його потрібно виділити. Виділення створюється одним з варіантів інструменту Marquee Tool. Він виглядає як геометрична фігура, промальована пунктирною лінією. Найчастіше це квадрат. Знайти його можна на другому місці зверху панелі інструментів. Затисніть ліву кнопку миші і проведіть по об'єкту, який потрібно змінити. При цьому дії з'являється пунктирна рамочка. Це і є область виділення.
2
Тепер виділений фрагмент картинки можна трансформувати. Натисніть на області виділення правою клавішею миші. У випадаючому меню відшукайте пункт Free Transform і натисніть на нього. У виділеного фрагмента по кутах і сторонам з'явилися маркери. А так же з'явився кружечок посередині. За допомогою цих маркерів можна змінювати форму, розмір і розташування об'єкта. Для того щоб задіяти маркер, підведіть мишку до нього і затисніть ліву клавішу. Кутові маркери впливають на суміжні сторони квадрата. Центр виділення, відзначений маленьким колом, являє собою вісь обертання об'єкта. Якщо його перемістити в сторону, то і вісь обертання зміститься. Для обертання об'єкта розташуйте курсор миші на рівні одного з кутів виділення. Відсувайте від виділення курсор доти, поки не з'явиться значок дуги зі стрілками на кінцях. Тепер можна затиснути ліву клавішу і обертати об'єкт.
3
Складніші трансформації можна здійснити, якщо натиснути на виділенні з маркерами праву клавішу мишки. З'являється випадає віконце. Воно має ряд пунктів. Пункт Scale дозволяє міняти розмір об'єкта. Пункт Rotate уможливлює обертання ділянки. Якщо ви хочете скосити об'єкт в одну зі сторін, виберіть рядок Skew. При активованому пункті Distort можна впливати на кожен маркер окремо. Пункт Perspective спотворює об'єкт в перспективі. І останній варіант трансформації - Warp. При активировании цього інструменту, над об'єктом з'являється сітка з додатковими маркерами. Рухаючи маркери, можна домогтися дуже цікавих ефектів.
4
Від попередніх ефектів суцільною лінією відділені трансформації обертання. Всі вони мають назву Rotate і градус, на який вони можуть розгорнути зображення. Два нижніх пункту меню Free Transformation дозволяють відобразити виділений об'єкт у вертикальній, або горизонтальній площині. Їх об'єднує слово Flip в назві.
5
Для остаточного застосування трансформації потрібно натиснути на значок виділення на панелі інструментів. У вікні вибрати пункт Apply і клацнути мишкою на робочій області програми поза зоною виділення. Трансформація застосована.
Зверніть увагу
Якщо ви застосували трансформацію, але вона вас не влаштовує, ви завжди можете повернутися на крок назад за допомогою панелі History.