Як підняти тиск вагітної. Як підняти нижній тиск при вагітності.

Вагітність є особливим станом, при якому організм жінки потребує ретельнішого контролі. Відхилення від норми показників артеріального тиску (як у більшу, так і в меншу сторону) може стати причиною різних патологій, наприклад, гіпоксії плоду. Своєчасне вжиття заходів дозволить уникнути негативних наслідків.
Інструкція
1
Якщо ваше тиск стабільно нижче, ніж 90/60, то зверніть увагу на ваше меню. В раціоні вагітної жінки в достатній кількості повинні бути присутніми свіжі овочі і фрукти, ягоди. Для підвищення тонусу організму рекомендується вживання лимонів, моркви, чорної смородини, вершкового масла, яловичої печінки. Пийте чорний і зелений чай. Окремі фахівці радять також вживати білий чай, який містить кофеїн, що виділяється поступово, а не одразу, як у випадку з кавою.
2
Відмовтеся від прийому гарячих ванн, довготривалого перебування в гарячому душі, уникайте задушливих приміщень та громадського транспорту в години пік. Це може різко підняти тиск вагітної, що також вкрай не рекомендується.
3
Відрегулюйте свій режим сну і відпочинку. Нічний сон повинен тривати не менше 10 годин, а бажано ще подрімати вдень 1-2 години.
4
Підвищенню тиску сприяє точковий масаж, техніка якого достатньо нескладна, тому його можна проводити самостійно. Особливо активними точками є кінчики пальців обох рук, місце між підборіддям і нижньою губою, носом і верхньою губою.
5
Пам'ятайте про те, що ніякі експерименти з організмом проводити не можна, тому прийом препаратів без призначення лікаря строго протипоказаний. Приймати хімічні засоби слід тільки в стані гострої необхідності, а в решту всього часу намагатися підняти тиск вагітної народними засобами. Відмовтеся від прийому заспокійливих засобів, навіть натурального походження.
6
Тиск підвищується при фізичних навантаженнях, тому час від часу можна проводити нескладну зарядку, яка триває не більше 5 хвилин. Навантаження повинна бути строго дозованої і не перевищувати можливості мами. Також допоможуть підняти тиск тривалі і не дуже прогулянки, особливо на чистому і свіжому повітрі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=CU9flEcc38w
Нерідко у вагітних жінок зустрічається таке явище, як гіпотонія - знижений тиск , яке не тільки неприємно, але й небезпечно як для жінки, так і для її майбутньої дитини. Низьке тиск може привести до нестачі кисню, який надходить до плоду через кров, що може привести до різних ускладнень - аж до гіпоксії плоду і викиднів. Також гіпотонія може посилити токсикоз і гестоз. Для того щоб низьке тиск Герасимчука перешкодою для вагітності і не загрожувало плоду, жінці потрібно більш уважне спостереження лікаря.
Інструкція
1
Жінка з низьким тиск м і вираженою гіпотонією повинна особливо серйозно ставитися до свого здоров'я і способу життя, як до вагітності, так і під час неї. Забезпечте собі повноцінний здоровий відпочинок, не перенапружуйтеся і не перевантажувати себе на роботі.
2
Ніколи не працюйте в нічну зміну - спите не менше десяти годин на добу. Це потрібно для стабільної роботи організму.
3
Не забувайте повноцінно харчуватися - їжте часто і потроху, не переїдайте і не робіть занадто великих перерв між прийомами їжі. За відсутності регулярного харчування низьке тиск може привести до зниження рівня цукру в крові, а значить - до погіршення самопочуття, непритомність, запаморочення і подібних симптомів.
4
Почніть свій день із контрастного душу, а ввечері приймайте розслаблюючу теплу ванну з ароматичними маслами і травами. Температура води не повинна бути занадто високою.
5
Час від часу в ранковий і денний час пийте чай і каву, щоб підвищити тиск . Пийте чаї та настої женьшеню, елеутерококу, родіоли рожевої або левзея, якщо прийом цих трав дозволений вашим лікуючим лікарем.
6
Також можна вживати пантокрин, аралію і лимонник китайський.
7
Виконуйте рекомендації лікаря, і низьке тиск НЕ БУДЕ впливати негативно на хід вагітності.