Як знайти душевну гармонію.

Ритм сучасного життя дуже часто вибиває людей з душевної рівноваги. У зв'язку з цим багато деколи стають нервовими, неврівноваженими. Однак таке душевний стан негативно позначається як на фізичному стані самої людини, так і на його взаєминах з оточуючими.
Інструкція
1
Якщо людина навчилася контролювати і регулювати свій душевний стан і рівень нервозності, а, іншими словами, досяг душевної гармонії, то він стає абсолютно впевненим у собі, рівно вибудовує відносини з оточуючими людьми. Також душевна гармонія в цілому позитивно позначається на здоров'ї людини. Як же знайти душевну гармонію ? Щоб досягти душевної рівноваги і гармонії, слід в першу чергу навчитися не зациклюватися на одному і тому ж. В цьому допоможе різноманітність. Психіка людини влаштована так, що при одноманітному способі життя, відсутності зміни обстановки людина замикається в собі, його коло спілкування і внутрішній світ звужується. Щоб цього не відбувалося, намагайтеся по максимуму урізноманітнити свою діяльність, міняйте обстановку.
2
Також не звертайте уваги на всілякі дрібні неприємності, склоки, шпильки і так далі. Намагайтеся бути вище подібних дрібниць, як би пафосно це звучало.
3
Не думайте зайвий раз про невдачі, особливо без будь-якої на те причини. Звичайно, аналізувати невдачі потрібно обов'язково, щоб не здійснювати аналогічних повторних помилок. А ось попусту журитися про скоєне не потрібно. Це призведе до додаткових навантажень на нервову систему, що абсолютно небажано. Краще згадайте про те, чого вам в житті вдалося досягти, або про недавні успіхи. Подібні думки повернуть хороший настрій і віру в себе, якщо така втрачена.
4
До того ж, щоб знайти душевну гармонію , що не тягніться за успіхами оточуючих. Ідіть по життю в своєму темпі і ритмі. Також не робіть чогось назло комусь. Ваші вчинки мають бути не показушними, а цільовими. Тільки в цьому випадку можна досягти душевної гармоніі.Інимі словами, щоб знайти душевну гармонію , намагайтеся жити так, як підказує ваш розум і почуття. Чи не переступайте через себе, не надходило своїми принципами, тоді психологічну рівновагу вам буде забезпечено.
Гармонія - слово грецького походження, що позначало одночасно як згоду звуків в музично-театральній дії, так і злагоджена взаємодія членів суспільства, природи і всього світобудови, космосу. Сьогодні це поняття розширилося до значення злагодженості в будь-якому виді діяльності, у тому числі як визначення врівноваженого душевного стану.
Інструкція
1
Досягненням гармонії і рівноваги займається тією чи іншою мірою будь-яке релігійне і філософське вчення. Почніть вивчати основи світоглядів і релігійних думок і виберіть систему, яка здається вам оптимальною. Більшість росіян зупиняється на православному християнстві, як на найпоширенішою в країні релігії, але ви не зобов'язані обмежувати свій пошук. Вирішуйте свою долю самостійно.
2
Принципи будь-якої релігії базуються на загальних для всього людства цінностях і обмеженнях: схоронність і недоторканність чужого життя, виконання обіцянок і вірність рідним і близьким, повагу до чужого майна і думку, недопущення думок негативного характеру в свій розум. Останній пункт для вас особливо важливий. У список таких думок входить будь-яка ідея деструктивного характеру: негативне враження від одного або декількох людей в вашому оточенні, в тому числі невисловлене; заздрість до чийогось майну; осуд вчинків і багато іншого. Відмовляйтеся від таких ідей відразу. При необхідності висловлюйте їх людині, з якою вони пов'язані, але залишайте відразу по закінченні розмови.
3
Будьте помірні у всьому своїй поведінці: не говоріть занадто багато, але не замовчує важливих деталей; не переїдайте, але не мучте себе голодом; не намагайтеся охопити всі області знання, але не обмежуйтеся тільки професійної областю. З часом ви навчитеся знаходити «золоту середину», уникаючи крайнощів.
4
За будь-яких обставин зберігайте спокійне або злегка піднесений настрій. Не піддавайтеся афектам і слабкостям. Переконуйте себе, що зможете виплутатися навіть з найважчих ситуацій без втрат. Чи не загострюйте увагу на негативних подіях в своєму житті, сприймайте їх як болючий, але необхідний урок. Виймайте з невдач якнайбільше користі, щоб надалі не повторити помилок.