Як налаштувати електронну адресу.

Електронна пошта - це необхідний атрибут користувача інтернету. Вона необхідна не тільки для листування та спілкування з іншими користувачами, а й для реєстрації на на різних форумах і сайтах, оформлення покупок в інтернет- магазинах, для підписки на онлайн-видання. Переваги електронної пошти очевидні: безкоштовність, швидкість доставки листів і простота доступу до свого електронної поштової скриньки.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер, підключений до інтернету.
Інструкція
1
Щоб створити свою поштову скриньку, ласка, зареєструйтеся одного з поштових сервісів, придумайте ім'я поштової скриньки (логін), вкажіть справжні ім'я та прізвище та натисніть кнопку «Продовжити».
2
У деяких сервісах буде запропоновано зареєструватися на вибір в одному з доменів, що входять в поштову систему. Не забувайте при заповненні полів реєстраційної форми врахувати, що ім'я має обов'язково починатися з малої англійської букви і містити букви англійського алфавіту, цифри і символи підкреслення.
3
При виборі логіна уникайте імен з малої кількості знаків, інакше ваш ящик стане відмінною мішенню для спам- розсилок.
4
Далі введіть бажаний адресу електронної пошти у відповідну клітинку. Якщо даний адресу вже зайнятий, спробуйте зареєструвати один з альтернативних адресу ов, які будуть перераховані в спеціальній формі.
5
Після вибору імені необхідно заповнити анкету. Потім введіть в спеціальну комірку контрольний код для захисту від автоматичної реєстрації, зображеної на картинці, і натисніть кнопку реєстрації.
6
Потім ознайомтеся з "Угодою про порядок використання безкоштовного сервісу", прочитайте і погодьтеся з усіма умовами, поставивши галочку у відповідній клітинці. Натиснувши кнопку «Далі», ви автоматично приймаєте умови угоди.
7
Надалі необхідно двічі ввести пароль для вашої поштової скриньки. Придумайте пароль не менше шести символів і містить лише цифри і символи англійського алфавіту. Пароль тримайте в таємниці і не втратьте.
8
Після цього можна завершити реєстрацію, натиснувши на кнопку «Завершити».
Корисна порада
Не слід створювати занадто простий пароль, так як це зробить поштову скриньку вразливим для зловмисників і може призвести до втрати конфіденційності листування.