Як гладити чоловічі штани. Як гладити міліцейські штани видио.

Чоловікам, які віддають перевагу класичний діловий стиль в одязі, знадобляться поради, що стосуються невеликих секретів по прасуванню брюк. Тільки навчившись правильно доглядати за своїм гардеробом, ви зможете продовжити термін служби дорогих речей.
Інструкція
1
Перш ніж приступати до прасування, необхідно прочитати на етикетці склад тканини. Подивіться уважно на підошву праски, вона повинна бути чистою, інакше можуть залишитися плями на брюках. Прочитайте інструкцію і виставте потрібну температуру.
2
Щоб вміло гладити чоловічі брюки , необхідні деякі навички. Починати гладити треба з пояса і верхньої частини штанів. Візьміть вологу білу бавовняну тканину, а краще - марлю, і відпрасуйте вищевказані частини штанів. Далі пропрасуйте кишені, не використовуючи вологу тканину. Всередину кишень слід покласти папір, щоб не було відбитків на лицьовій стороні брюк.
3
Гладити чоловічі брюки зручніше на прасувальної дошки. Треба розкласти брюки на всю довжину і відігнути одну половину. Кроковий шов повинен збігатися з боковим. Це робиться, щоб стрілки були симетричними, а не «дивилися» в різні боки. За допомогою вологої марлі відпрасуйте брюки з зовнішнього боку. Використання вологої тканини або марлі дасть можливість уникнути блиску на темній тканині і жовтого відтінку на світлих штанах.
4
Не завжди процес прасування відбувається вдало. Часом виходить так, що тканина виявляється пересушеної. Скористайтеся радою пропрасувати ганчірочкою, змоченою оцтом і водою, ті місця, де видно блиск. Ця рада підійде для тканин темного кольору. Що стосується світлих тканин, у разі утворилися Подпалов, варто змочити тканину розчином перекису водню (2%), після чого покласти брюки на світ і залишити їх там на якийсь час. Наступним кроком буде полоскання брюк в холодній воді.
5
Існує ще один метод - протріть підпалені ділянки шматком розрізаної цибулини і промийте ці місця за допомогою миючого засобу. Якщо тканина, з якої зшиті брюки , шовкова або вовняна, підпали можна обробляти, використовуючи питну соду, змішану з водою. Нехай брюки висохнуть, тоді ви зможете, очистивши їх щіткою, прополоскати в холодній воді. Будьте уважні з пофарбованими тканинами, існує небезпека зміни кольору оброблених ділянок брюк.