Як вправити шийні хребці. Як вилікувати зсув шийних хребців.

При різкому згинанні і розгинанні шиї ви ризикуєте отримати вивих або підвивих шийних хребців. Як правило, потерпілий відчуває клацання. Найменший рух головою заподіює біль, яка здатна поширюватися на передпліччя і кисть. У даній ситуації необхідно вправити шийні хребці .
Інструкція
1
У першу чергу вам необхідна консультація невропатолога. З хребтом не жартують! Якщо займетеся самолікуванням такої травми, ризикуєте погіршити ситуацію.
2
Невропатолог крім призначення лікарських засобів порекомендує вам вправити хребець. І тут можливе виникнення проблеми. Дану процедуру навряд чи зможуть провести в звичайній поліклініці. Ні хірург, ні невропатолог, як правило, не вправляють хребці . Вони не мають досвіду подібного лікування, так як у них дещо інша спеціалізація. Шукайте мануального терапевта або досвідченого костоправа. У кожному місті можна відшукати такого профессіонала.Конечно, лікування займе кілька сеансів і коштувати буде недешево, але ви гарантовано позбавитеся від проблеми.
3
Перед тим як вправляти шийний хребець пройдіть томографію або рентген. Вони допоможуть визначити характер отриманої травми.
4
Обстеження необхідно щоб переконатися, що мова йде не про зміщення хребців. Причина зсуву найчастіше криється в дитинстві. Хребет ще нестабільний, і при неправильній поставі або істотних фізичних навантаженнях відбувається зміщення окремих хребців. Дане захворювання не вимагає вправлення хребців.
5
Якщо обстеження показало, що у вас є вивих або підвивих шийного хребця - не затягуйте з лікуванням. Постарайтеся швидше привести ваш хребет в порядок. Ускладнення можуть бути дуже серйозними. До них відносяться: ускладнення зору, невралгія, судоми, міозит шиї. Можлива втрата чутливості пальців рук і односторонній параліч. Особливо часто подібні захворювання супроводжують підвивих хребця. Він не проявляє себе клінічними симптомами, і ви можете не здогадуватися про наявність цієї проблеми. Тому, не шкодуйте часу і періодично проходьте обстеження хребта.
Зверніть увагу
Хребет (columna vertebralis; синонім хребетний стовп). При ускладнених вивихах після їх усунення проводять витягнення за допомогою петлі Гліссона. Застарілі вивихи вправляють методом постійного скелетного витягування, рідше (при ускладнених вивихах) використовують форсований витягування.
Корисна порада
Намагайтеся все робити акуратно. З розумінням процесу. Якщо розуміння немає, перечитайте ще раз статті на цю тему. 6. Процес вправлення хребців краще проводити на видиху. 7. Є випадки, коли вправити самостійно хребець неможливо. 8. Якщо у вас грижа чи складний сколіоз, постарайтеся уникати технік зі скручуванням хребта.