Як вибрати норкову шапку.

Норка відома в усьому світі як універсальний вид хутра. Щоб вибрати норкову шапку , яка прослужить вам довго, треба вміти відрізняти дороге хутро від дешевих підробок. Є ряд правил, що допомагають у виборі якісних хутряних виробів.
Інструкція
1
Хутро норки зносостійкий і практичний. Найпоширенішим видом норки є скандинавська, а найдорожчою - північноамериканська. Скандинавська норка відрізняється густою подпушью і остю середньої висоти. Для північноамериканської норки характерний низький ворс і подпушь середньої висоти.
2
Якісна річ навряд чи буде дешевою, тим більше, коли мова йде про хутряному виробі. Економити на норковій шапці не має сенсу, така річ носиться роками, що вже є економією.
3
Зверніть увагу на вашу шубу чи пальто. Вибрати норкову шапку без урахування фасону верхнього одягу не можна, інакше шапка не буде поєднуватися з шубою або зимовим пальто, і жінка буде виглядати в такому вбранні безглуздо.
4
Щоб бути впевненим у якості хутра, розумніше купувати норкову шапку в спеціалізованих хутряних салонах. Досвідчені продавці допоможуть вам підібрати потрібний фасон і колір.
5
Сьогодні на хутряному ринку можна знайти багато різноманітних фасонів норкових шапок. Берети, кубанки, кепки, шапки-вушанки - все це хутряне достаток радує око представниць прекрасної статі. У продажу є багато фасонів норкових шапок, які мають жорстку форму. Вибираючи такого виду шапку , треба перевірити внутрішній каркас. Подивіться, чи немає там ушкоджень, чи комфортно вам надягати таку шапку на голову.
6
Ознакою неякісного товару може бути «скрип» шапки. Якщо ви вирішили вибрати м'яку безформну модель, перевірте шви. Усередині якісної шапки їх не може бути багато, добре, коли річ зроблена з цільної шкурки або декількох шматків. Візьміть виріб в руки і струсіть, якісний хутро не повинен обсипатися.
7
Якщо ви бажаєте створити свій неповторний стиль, а норкова шапка з цельнокроеной шкурки вам не по кишені, купуйте останню новинку, в'язану шапку з норки. Хутро в такий шапці знаходиться, як із зовнішнього боку, так і з внутрішньої. В'язані норкові шапки набули популярності завдяки сучасному увазі, прийнятною ціною і зручності.
Норка - хутровий звір, розводити якого в Росії почали з 1928 року. У 70-80 роках минулого століття норководство досягло свого піку. На жаль, сьогодні норководческіе господарства занепадають, а продукцію з норки завозять в Росію з Туреччини та Китаю. Норкові шапки мають незаперечні переваги. Вони довговічні і зносостійкі, не втрачають свій зовнішній вигляд з часом.
Інструкція
1
Для правильного вибору норковій шапки слід звернути увагу на вид норки. Найпоширеніша - скандинавська. У неї густа пух і середня довжина ворсу. Норка з низьким ворсом і середньої підпушком цінується більше, це - північноамериканська норка. Тому економити на шапці недоцільно, т.к. вона буде довго носитися і є цінним придбанням.
2
Незважаючи на універсальність хутряного головного убору, продумайте свій стиль верхнього одягу, її фасон і колір. Від цього буде залежати і обирана вами норкова шапка. Купуйте її в фірмових салонах, щоб не купити дешеву підробку поганої якості.
3
При примірці головного убору зверніть увагу на внутрішню частину шапки. Вона повинна мати акуратний фабричний вид, не мати ушкоджень і потертостей, зручно сидіти на голові, не стискаючи її, але й не обертатися вільно. Шапка повинна мати достатню глибину, щоб захистити від холоду і вітру, але не наповзати на очі.
4
При покупці шапки візьміть її в руки і струсіть. Хороший хутро не повинен обсипатися. Перевірте внутрішні шви у м'якої безформною моделі. Їх не повинно бути багато. Такі шапки робляться з цільної шкурки або з декількох шматків.
5
Майте на увазі, справжня норкова шапка не може коштувати дешево. Якщо ви не можете дозволити собі покупку норковій шапки, можна вибрати комбіновану модель або шапку, в'язану з норки. Це остання новинка. Хутро на такий шапці як зовні, так і всередині. Визнано з норки шапки виглядають сучасно і коштують недорого. Зберігати хутряні шапки слід у щільній коробці з кришкою, в яку належить помістити засіб від молі.