Як підвищити чутливість мікрофону. Як зробити високочувствітнльний мікрофон.

Поганий звук або низька якість його відтворення найчастіше пов'язані з роботою мікрофона , підключеного або вбудованого в комп'ютер. Проблеми з мікрофоном не завжди пов'язані з заводським браком. Найчастіше необхідно змінити деякі програмні налаштування на комп'ютері, і тим самим підвищити чутливість приладу.
Інструкція
1
Запустіть мікшер Windows. Його іконка з зображенням динаміка знаходиться в правому нижньому кутку. Якщо іконки мікшера немає, можливо, його відображення відключено. Натисніть кнопку Пуск - Панель управління - Звуки та аудіопристрої і поставте галочку "Відображати значок на панелі завдань".
2
Подвійним кліком по іконці мікшера викличте настроювання гучності. Якщо серед мікшерів немає регулятора гучності мікрофона , то клікніть Параметри - Властивості і поставте галочку навпроти мікрофона . Збережіть зміни.
3
Коли з'явиться регулятор гучності мікрофона , необхідно встановити потрібний рівень гучності.
4
Наступний крок - перемкніть мікшер в режим запису, щоб налаштувати регулятори на вході. У вікні мікшера клікніть Параметри - Властивості - Запис.
5
Тепер вікно називається Рівень запису. Слід обов'язково перевірити, щоб у цьому вікна навпроти Обрано стояла галочка. Натисніть кнопку Налаштування.
6
Галочка в правому нижньому кутку навпроти 20db Boost додасть посилення чутливості мікрофона на 20 децибел.
7
Наостанок поміняйте параметри в зоні Гучність і Баланс з вертикальним і горизонтальним регулятором. Проведіть голосової тест - влаштовує вас звучання. Якщо ні, то підійміть регулятор гучності ще вище, а може бути відразу до максимального рівня.
8
Як тільки ви знайшли оптимальний рівень гучності, можете поекспериментувати з балансуванням (горизонтальний регулятор). Рух його в ту чи іншу сторону додасть озвученому голосу або жорсткість, або м'якість.
9
Якщо всі налаштування виконані, але до співрозмовника все ж голос не доходить, слід перевірити параметри в Scype або іншій програмі обміну голосовими повідомленнями. В якості мікрофона програма може використовувати не той пристрій. Виберіть Меню - Інструменти - Налаштування - Налаштування звуку - Мікрофон, там виберіть пристрій, який Скайп може використовувати як мікрофона .
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=gyZsm1yWdxA