Як організувати кур'єрську службу.

В даний час послугами кур'єрських служб користуються не тільки юридичні, а й фізичні особи. Попит на ці послуги постійно збільшується, тому багато людей замислюються над відкриттям кур'єрської служби. Щоб організувати службу доставки, яка буде приносити стабільний дохід, необхідно все грамотно сформувати, як і при створенні будь-якого бізнесу.
Інструкція
1
Виберіть назву і логотип вашої кур'єрської служби, які привертатимуть увагу клієнтів і давати чітке визначення про пропоновані послуги компанії.
2
Підберіть кваліфікованих співробітників. Незважаючи на те, що робота кур'єра не є складною і не вимагає особливих знань і навичок, уважно поставтеся до цього питання. Постарайтеся знайти незайнятих досвідчених кур'єрів, щоб не витрачати багато часу на навчання новачків.
3
Розробіть індивідуальну кур'єрську форму, яка також стане візитною карткою вашої служби. До того ж охайний зовнішній вигляд співробітника розповість клієнтам, як існуючим, так і потенційним, про добротному і серйозному відношенні начальника до своїх підлеглих.
4
Подбайте про рекламу, яка, як відомо, є кращим двигуном будь-якого бізнесу. Врахуйте не тільки рекламний бюджет, а й загальну фінансову стратегію. Більшість початківців нову справу найчастіше відчувають нестачу фінансових коштів.
5
Тому рекламний бюджет розподіліть таким чином, щоб він дав відчутні результати, а не просто окупився. В теж час, реклама не повинна бути занадто скромною, інакше її просто не помітять.
6
Ретельно продумайте умови співпраці з постійними клієнтами. Служб з надання кур'єрських послуг зараз досить багато, кожна з яких намагається підтримувати з корпоративними клієнтами тривалу співпрацю для забезпечення стабільного доходу.
7
Отже, щоб привернути увагу великих комерційних організацій створіть взаємовигідні умови співпраці, яких не пропонує жодна конкуруюча компанія.
8
Контролюйте якісне обслуговування, швидкість і надійність. Хороші відгуки ваших клієнтів дозволять вам міцно закріпитися на ринку послуг і залучити нових клієнтів.