Як залучити клієнтів в компанію.

Ви відкрили свою справу і готові пропонувати свій товар чи послуги споживачам. Мало в якій молодий компанії відразу ж з'являється достатня кількість клієнтів . Часом повинно пройти декілька місяців, перш ніж ви напрацюєте власну клієнтську базу. Але з чого почати? Як залучити клієнтів в компанію?
Інструкція
1
Розкажіть про себе своїм друзям, родичам, знайомим. Цілком можливо, що хтось із них стане вашим першим покупцем. Але навіть якщо цього не станеться відразу ж, то вони можуть звернутися до вас надалі. Люди легше йдуть на угоду, якщо людина їм знаком. Це викликає певний рівень довіри. Крім того, вони можуть розповісти про вас своїм друзям і знайомим, а ті своїм. І серед цього числа людей обов'язково знайдеться той, хто зацікавиться вашою діяльністю.
2
Запустіть рекламу. Виберіть той вид, який вам підходить за цілями і по бюджету. У перший час рекламна кампанія повинна бути більше спрямована на ознайомлення широкого числа людей з діяльністю вашої фірми, на створення позитивного іміджу і т.д. Звичайно, не варто забувати і про рекламу самого товару або послуги. Досить ефективною і доступною є інтернет-реклама. Щодня в інтернеті сидять мільйони людей, тобто аудиторія тут пристойна. А при бажанні можна налаштувати рекламну кампанію таким чином, що вона буде показуватися тільки тим людям, які найбільше зацікавлені у ваших продуктах. Але інтернет-реклама не єдина на сьогоднішній день. Ви можете надрукувати своє оголошення в газеті, журналі, запустити ролик на телебаченні і т.д. Можете поєднати кілька видів реклами, якщо дозволяє бюджет.
3
Добре на перших порах для залучення клієнтів служать різні акції, знижки, подарунки за покупку товару або послуги. Або можете пропонувати людям ввідні послуги, тобто вони недорогі і допомагають потенційним клієнтам познайомитися з вашою компанією, створити певне позитивну думку в їхній свідомості. Наприклад, якщо у вас власна друкарня, то можете всім клієнтам пропонувати розробити дизайн візитки в подарунок. Щоб правильно придумати таку акцію, подумайте, що на вашого клієнта справить більше враження, що ви хочете, щоб надалі купував у вас клієнт, яку послугу ви могли б надати швидко і без зайвих витрат і т.д.
4
Для пошуку клієнтів ви можете найняти менеджерів з продажу. Прямі продажі є ефективним способом залучення покупців. Хороший менеджер з продажу або торговий представник зможе знайти вам достатню кількість людей, які будуть зацікавлені у ваших послугах. Причому менеджери можуть не лише презентувати товари або послуги фірми, а й укладати угоди на місці, що може стати плюсом для вашого бізнесу.