Як заращівать дірки у вухах. у вусі дірка після прищів.

Проколювання вух - найпоширеніша процедура в області естетичних хірургії. Проблеми проколоти вуха зараз немає, але буває так, що потрібно позбутися дірок в мочці. Як це зробити?
Вам знадобиться
  • - мазь Контрактубекс;
  • - візит до пластичного хірурга.
Інструкція
1
У першу чергу потрібно зняти сережки. Якщо тривалий час ходити без сережок, то є ймовірність, що дірки самі заростуть. Правда, на це знадобиться не один місяць. Якщо вухо було проколоте недавно, то ймовірність швидкого заростання дірок цілих 100%. Якщо прикраса було знято вже після того, як канал затягніть, то не факт, що відбудеться повне заростання. До того ж, залишаться шрами від дірок. Мочки вуха відрізняються від усіх інших поширених місць для пірсингу тим, що вони володіють функціональною особливістю погано гоїтися.
2
Для того, щоб дірка швидше заростала, а також розсмоктувалися рубці, бажано придбати спеціальну мазь Контрактубекс. Можна купити в аптеці будь-який інший препарат, призначений для цих цілей. У більшості випадків медичні препарати виявляються ефективними. Однак і вони діють на повну силу, поки проколи в вухах ще свіжі. В іншому випадку, доведеться затратити на заращіваніе набагато більше часу.
3
Крім того, можна сходити на прийом до перевіреного пластичного хірурга. Адже отвори в вухах можна не тільки заращівать, але і зашивати, що набагато більш ефективно. Ця операція проводиться під місцевим наркозом, так що ви нічого не почувтствуете. Крім того, вся процедура триває порівняно недовго. Ефект радує всіх без винятку. Завдяки даній операції не тільки стає не видно дірки , але й не залишається рубців і шрамів. Через деякий час мочки вух просто приходять в первозданний вигляд.
Зверніть увагу
Потрібно звернути особливу увагу на той факт, що після того, як вам зашиють дірки в клініці, вуха можна буде знову проколоти не раніше, ніж через рік після операції.