Як зробити стінгазету з математики.

Виготовлення стінгазети процес творчий, навіть якщо вона має серйозну тематику. Стінгазета по математики має бути цікавою та пізнавальною. Вона може бути витримана в одній тематиці або складатися з декількох напрямів.
Інструкція
1
Складіть план змісту газети. Він повинен включати в себе декількох блоків. Інформацію можна видавати у вигляді короткого структурованого тексту, ребусами, загадками, тестами, завданнями, головоломками, шарадами і т.д.
2
Зберіть матеріал з обраної теми з підручника, довідників, інтернету.
3
Оберіть дуже вдалий і цікаве. Бажано включити такі завдання, які не розумілися на уроках.
4
Придумайте назву. Воно повинно відображати вміст вашої стінгазети або привертати увагу, змусити замислитися над ним. Його можна оформити в текстовому редакторі і роздрукувати або намалювати самостійно.
5
Складіть і оформіть в текстовому редакторі матеріали за рубриками. Робіть кожну рубрику на окремій сторінці, щоб роздрукувати на папері різного кольору.
6
Ребуси, завдання і т.п. можна знайти готові, але краще скласти самостійно, це відзначить учитель, і ваша газета буде мати перевагу перед іншими роботами, не матиме повторів (особливо при одній тематиці).
7
Підготовлені листи з вмістом газети виріжте різними геометричними фігурами.
8
Підберіть картинки до тем, щоб газета була не тільки барвистою, але й наочною.
9
Зібрані матеріали розкладіть на папері, постарайтеся розподілити їх так, щоб газета легко сприймалася візуально. Чергуйте блоки інформації із завданнями. Можна доповнити газету афоризмами і висловлюваннями відомих математиків.
10
Коли матеріали будуть скомпоновані, приклейте їх до ватману. За бажанням оформите в рамочки, зробіть фон. Не забудьте підписати роботу, робиться це на звороті або в одному з кутів акуратним креслярським шрифтом із зазначенням класу і школи.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=SC1gM-4Lzgw
Намалювати математичну стінгазету нескладно. Головне - проявити винахідливість і фантазію. Процес створення газети - творчий, а тому важливо не тільки подбати про зміст, а й приділити достатню увагу її оформлення.
Інструкція
1
Спочатку слід визначитися, в якому форматі буде стінна газета. Вона може складатися тільки з графіки, а точніше - з малюнків, або вміщати ще й текстові вставки. Найчастіше вибирають змішаний варіант, коли пізнавальні статті перегукуються з цікавими графічними прийомами і картінкамі.Прежде все, газета повинна бути барвиста, добре ілюстрована, статті повинні бути грамотними і лаконічними. Для початку, визначтеся з темою номера. Вона буде повинна об'єднати всі статті та малюнки в одне ціле.
2
До оформлення стінгазети по математики слід пред'явити певну вимогу: наявність цікавого назви та влучного лаконічного вислову, який стане певним символом газети. Це може бути афоризм або цитата якогось математика або вченого.
3
Стінгазета повинна бути максимально пізнавальна. Придумайте цікаві рубрики. Це можуть бути такі назви, як: «Математика і життя», «Видатні математики світу», «Історія математики», «Математичні вірші» і т.д. До кожної рубриці підберіть картинки, які наочно будуть розповідати, який математика цікавий предмет.
4
Не використовуйте в статтях занадто багато тексту, інакше стінгазета ризикує стати нудною і нецікавою для читача. Краще застосувати якомога більше ілюстрацій, наприклад, ребусів, головоломок або кросвордів. Такий ігровий спосіб пізнання значно ефективніше звичайного читання пересічного тексту.
5
Як ігрових матеріалів можуть служити і математичні головоломки, які можна легко змалювати з підручника і барвисто оформити фломастерами і олівцями. Чим більше яскравих плям буде в газеті, тим більше глядачів вона соберет.Как ребуси-загадки можна помістити в газеті і математичні завдання. Скласти ребус не так важко, як здається на перший погляд. Треба взяти вирішене приклад і деякі цифри замінити буквами, фігурками або зірочками. Створення ребуса - творчий процес, тому за допомогою фантазії можна придумати оригінальні задачки для школярів, які підвищать їх інтерес до математики.
Корисна порада
Збираючи матеріал для стінгазети, стежте, щоб він був цікавий для різновікових груп школярів.