Як розібрати передню фару. Як розібрати фару у пріори.

Іноді у автолюбителя виникає потреба зняти передню фару свого авто для заміни перегоріли лампи, очищення корпусу від бруду і комах, заміни відбивача, який втратив свої відображають властивості. Як же самостійно розібрати передню фару ?
Вам знадобиться
  • - набір викруток і ключів;
  • - ваш автомобіль;
  • - фен;
  • - дрантя для очищення;
  • - деталі для заміни;
  • - навички роботи з електрообладнанням автомобіля.
Інструкція
1
Відкрийте капот і від'єднайте кабель від негативного висновку акумуляторної батареї. Це потрібно зробити для того, щоб знеструмити фару і не допустити замикання в електропроводці автомобіля. Потім зніміть лівий або правий передній підкрилок, залежно від того, яку фару вам потрібно зняти.
2
Зніміть кришку отвору кронштейна радіатора, накладку переднього бампера, верхнє посилення переднього бампера в зборі. Ця дія не завжди буває необхідно. Але на деяких автомобілях ці деталі заважають вилученню фари. Потім зніміть фару в зібраному стані. Знімати її потрібно максимально акуратно, щоб не пошкодити скляні тендітні елементи.
3
Тепер розберіть фару і зробіть необхідні ремонтні роботи. Але зазвичай її скло приклеєне на міцний герметик і прикріплено засувками. Засувки необхідно відтягнути, а герметик розплавити гарячим феном. Після ремонтних робіт зберіть фару і встановіть на місце, дотримуючись зворотну послідовність.
4
При розборі передньої фари постійно звіряйтеся з довідниками по вашій моделі автомобіля в розділах «Робота з електроустаткуванням». Перевіряйте і контролюйте кожен свій крок щоб уникнути неправильного підключення електроприладів автомобіля. Як мінімум це може привести до повторних роботам з монтажу (демонтажу) фари, а як максимум до виходу з ладу окремих ділянок електромережі автомобіля або навіть до займання його під час експлуатації.
Зверніть увагу
Якщо у вас недостатньо кваліфікації і досвіду в роботі з електрообладнанням автомобіля, категорично не рекомендується проводити роботи по монтажу (демонтажу) фари самостійно. Так як некваліфіковане втручання може привести до відмови або поломки окремих вузлів автомобіля або навіть до його загоряння.
Корисна порада
Іноді герметик досить легко відходить від краю і без підігріву, достатньо як слід підколупнути ножем або отверткой.Еслі по ходу справи у вас виникли дополнітельнрие питання, відвідайте автофоруми в мережі інтернет. Там можна знайти відповіді на багато дуже вузькі питання.