Як ліпити акрилом.

Акрил - продукт сучасних технологій. Він являє собою різновид пластмаси, який за допомогою різних реагентів і методів формовки може змінюватися, роблячись твердим, прозорим, м'яким, пружним або навіть рідким. Унікальні властивості акрилу роблять можливим використовувати його в самих різних областях від виготовлення ванн і кухонних стільниць, до створення фарб, клеїв і можливості використовувати його при нарощуванні нігтів і дизайні аксесуарів.
Вам знадобиться
 • - акрилова пудра;
 • - ліквід;
 • - спеціальна пензлик;
 • - серветки.
Інструкція
1
Для тих, хто робить перші кроки в освоєнні процесу ліплення акрилом , рекомендується починати з простеньких композицій - зображення квітів, комах. Не варто зловживати многоцветием в малюнку щоб уникнути несмаку.
2
Технологія ліплення акрилом передбачає наявність декількох компонентів - неблестящая акрилової пудри і мономера (ликвида) - речовини, що забезпечує затвердіння пудри при змішуванні. Отримана в результаті цього суміш легко наноситься на поверхню, зберігаючи при цьому свій цвет.Кроме цього, знадобиться спеціальна пензлик, серветки для протирання та невеликий набір прикрас - золотих ниток, стразів і т.д.
3
Ось, наприклад, як можна нанести малюнок на мобільний телефон. Спочатку його поверхню потрібно знежирити, після чого - обережно умочіть пензлик в приготований мономер, злегка віджавши її краєчок про стаканчик і потім на секунду занурте пензлик вже в баночку з акриловою пудрою.
4
Якщо все зроблено правильно, то на кінчику пензля утворюється крихітний кульку, що має консистенцію зубної пасти, який потрібно встигнути використати для ліплення протягом півхвилини, інакше кулька застигне.
5
Скористайтеся трафаретом, якщо не впевнені у власному художньому таланті. Зверніть увагу, що трафарет повинен кріпитися (клеїтися) дуже міцно.
6
Після нанесення акрилу на поверхню за допомогою тієї ж пензлика, надайте йому необхідну конфігурацію, і ретельно опрацювати найменші деталі вашого візерунка.
7
Якщо часу на ліплення фігурки все ж не вистачило, то доробити її можна за допомогою металевої пилочки з гострим кінцем. Однак досвідчені майстри не радять часто вдаватися до її допомоги, оскільки після пилки залишаються помітні сліди.
8
Після застигання на кольоровий шар можна нанести прозорий акрил, гель або приготовані прикраси - блискітки, стрази.
Корисна порада
Перед початком роботи поверхню столу краще чим-небудь застелити, оскільки прилип акрил досить міцно прилипає і насилу піддається удаленію.Чтоби пензлик НЕ засолювався, не потрібно чіпати її руками.
Майстри манікюру винаходять все нові і нові способи наведення на руки марафету. Зокрема, останнім часом отримала популярність техніка створення на нігтях об'ємних акрилових фігурок і зображень. Завдяки цій техніці руки можуть бути перетворені на справжній витвір мистецтва.
Вам знадобиться
 • - акрилова пудра;
 • - ліквід;
 • - спеціальна кисть;
 • - пластикова ємність;
 • - засіб для знежирення нігтів;
 • - гель для нігтів;
 • - пилочка для нігтів;
 • - безбарвний лак;
 • - стрази, блискітки;
 • - серветка.
Інструкція
1
Підготуйте нігті до процедури: акуратно відшліфуйте їх і обробіть кутикулу. Потім знежирте їх за допомогою спеціального засобу. Це дозволить акрилу лягати на нігті більш акуратно.
2
Виберіть малюнок, який буде завдано на нігті. Він може бути виконаний у флористичній тематиці (зображати листя, квіти, і фрукти). Втім, зобразити на нігтях можна і кішок, і зайчиків, і метеликів - все залежить від особистого польоту фантазії.
3
Акуратно занурте пензлик в мономер, відіжміть її об край ємності, а потім проведіть їй по акрилової пудрі. В результаті на кінчику пензля повинен утворитися кульку, що володіє консистенцією зубної пасти. Протягом хвилини він повинен бути використаний для ліплення, інакше масі загрожує неминуче застигання.
4
За допомогою пензлика почніть нанесення акрилу. Зобразіть на нігтьової поверхні бажаний візерунок, а потім продублюйте його на інших нігтях. Важливо дотримуватися колірної баланс - намагайтеся уникати «кричущих» поєднань. Також пам'ятайте про те, що навіть якщо дуже хочеться поправити не отримали малюнок, ні в якому разі не варто торкатися пензлика пальцями. Це призведе до її засолення і зіпсує подальшу роботу.
5
Потім обробіть краю нігтьової пластини за допомогою абразивної пилочки. Після цього на нігтьову поверхню можна нанести безбарвний лак, стрази, або блискітки. Потім слід закріпити отриманий результат за допомогою спеціального гелю для нігтів.
6
Отриманий результат може триматися протягом 2-4 тижнів. Потім його можна відновити і знову піти ловити захоплені і заздрісні погляди.
7
Якщо ж не хочеться витрачати сили і час на вигадування оригінальних візерунків, то можна записатися на курси нейл-дизайну або ж піти в манікюрний салон. Досвідчені майстри зобразять на нігтях бажаний малюнок і зроблять це швидко і професійно.
Зверніть увагу
Щоб уникнути проблем з подальшою прибиранням, необхідно заздалегідь подбати про захист робочої поверхні столу від крапель акрилу.
Корисна порада
В процесі ліплення важливо дотримати принципи гармонії - інакше дизайн вийде вульгарним і вульгарним.