Як поставити шипи.

Багато водіїв в зимовий час воліють шиповану гуму демісезонний варіант. Це обумовлено і стилем водіння конкретного автолюбителя і бажанням відчувати впевненість при водінні в умовах слизької дороги. Як же правильно вибрати шиповану гуму і встановити її на ваше авто?
Вам знадобиться
  • - вивчення ринку в області шиповану гуми;
  • - монтажні інструменти, використовувані для заміни покришок;
  • - навички ремонтних роботи в автомобільній галузі.
Інструкція
1
Вибирайте шиповану гуму, сертифіковану тільки для використання на російських дорогах. Особливу увагу приділіть відповідності обраної «шиповки» вашої марки і моделі авто. Шипована гума має такі параметри, як жорсткість, матеріал, з якого виготовлені шипи , розміри шипів. Ви повинні бути впевнені, що автомобіль, «взутий» в шиповану гуму, буде вести себе на дорозі адекватно вашому управлінню ім.
2
Замініть гуму шляхом «разбортірованія» літньої гуми. У камерному колесі це робиться за допомогою двох монтувальних рейок. Вставляєте рейку в зазор між покришкою і ободом колеса і віджимаєте гуму в напрямку виведення покришки з обода. Фіксуєте рейку. Вставляєте другий рейку в край віджатою покришки. Повторюєте віджим, як і у випадку з першою рейкою. Потім демонтіруете покришку з обода колеса.
3
Наступним етапом ви повинні монтувати шиповану покришку. Для цього одягаєте один край на обід, за допомогою монтувальних рейок віджимаєте другий край таким чином, щоб покришка повністю одяглася на обід.
4
При монтажі і демонтажі шиповану гуми, для полегшення процесу варто трохи нагрівати гуму. Для цього розігрійте внутрішні краї гуми за допомогою паяльної лампи. Робіть це акуратно і рівномірно, щоб не деформувати поверхню впливом високої температури.
Зверніть увагу
Автомобільні шини - це вузол, який безпосередньо контактує з поверхнею дорожнього покриття. Якщо ви не впевнені у своїх силах, краще довірити фахівцеві заміну літньої гуми на шиповану зимову. Неправильна заміна шин може призвести до помилок в електроніці автомобіля, так як особливо на моделях останнього покоління, встановлені високотехнологічні датчики, які автосервіс може перевірити лише за допомогою спеціального діагностичного обладнання.
Корисна порада
Розширення покришки під час нагрівання полегшить всі процеси по монтажу та зменшить час робіт із заміни гуми.