Як зберегти шубу від молі. Як зберегти норкову шубу.

Незважаючи на те, що міль абсолютно нешкідлива для людини, це комаха може неабияк попсувати ваші улюблені хутряні речі, в тому числі, дорогу натуральну шубу . Однак є кілька простих і дієвих способів боротьби з цим шкідником, що мешкають в шафі. З їх допомогою ви зможете вберегти хутро від можливої шкоди.
Інструкція
1
Перед тим як відправляти шубу в шафу до наступного зимового сезону, постарайтеся гарненько її провітрити і пару годин потримати на сонці (наприклад, на балконі). Протягом літа також бажано кілька разів винести шубу на свіже повітря і потримати її під сонячними променями - такі повітряні та сонячні ванни здатні вбити з'явилися личинки молі.
2
Для надійності ви можете віддати шубу в хімчистку, де її оброблять спеціальним дбайливим засобом від молі. Крім того, якщо вам дозволяють кошти, ви можете віддати шубу на зберігання в спеціальну холодильну камеру, яка повинна бути в кожній великій хімчистці. Холод не дозволить розвинутися личинкам молі.
3
Якщо ви, як і більшість людей, все-таки віддаєте перевагу зберігати шубу будинку, пам'ятайте, що її не можна загортати в поліетилен. Цей предмет гардероба необхідно акуратно повісити на плічки окремо від інших речей. Найкраще помістити шубу в ганчір'яний або паперовий чохол. Можна зробити чохол з декількох шарів газет - в цьому випадку запах друкарської фарби неодмінно відлякає моль від вашої шуби. Ганчірковий чохол можна обробити спреєм від молі, проте не можна допускати попадання подібних хімічних засобів на сам хутро.
4
На дно чохла або в кишені самої шуби вам слід покласти засіб від молі. Це може бути «Антимоль» або яке-небудь з народних засобів, поміщене в акуратний ганчір'яний мішечок. Для таких цілей згодиться засушена лаванда або гвоздика, свіжі кірочки цитрусових, просочений смерековим маслом шматочок вати і інші речовини з різким запахом. Однак пам'ятайте, що запах дуже добре пристає до хутра, тому вибирайте більш приємні для себе аромати.
5
Не забувайте періодично замінювати кошти від молі, не даючи запаху цих речовин повністю видихнути. Також для надійності ви можете покласти в рукава шуби згорнуті газети, однак їх теж доведеться періодично замінювати. Зате такий спосіб дозволить вам не тільки захистити хутро від молі, а й найкращим чином підтримати форму самої шуби.
Шуба - річ майже архетипова. В найпотаємніших фантазіях людей обох статей фігурують шуби. Тільки чоловіки мріють про жінок в шубі, а жінки - про шуби, шубках, кожушках, манто, хутряних накидках, жилетах та іншої хутряний розкоші взагалі. Але бути щасливою власницею шуби - мало, потрібно ще й залишатися нею якомога довше. Для цього хутряні вироби слід правильно зберігати.
Інструкція
1
Підготуйте шубу до зберігання. Уважно огляньте її на предмет наявності пошкоджень, сильних забруднень. Якщо необхідно, віднесіть виріб в хімчистку. Витрусіть шубку, потім добре просушіть і провітріть на свіжому повітрі. Ні в якому разі не залишайте її під прямими сонячними променями. Неодмінно очистіть весь бруд, розчешіть звалятися хутро за допомогою дуже частого гребеня. Особливу увагу приділіть місцях, де хутро стирається найбільш інтенсивно - комір, рукава. Покладіть в кишені шуби пакетики із засобом від молі. Ретельно застебніть всі ґудзики, гачки, застібки і липучки, наявні на хутряному виробі.
2
Визначте шубку на плічки і повісьте в шафу. Простежте за тим, щоб хутро не м'яв при зберіганні і мав можливість «дихати». Використовуючи спеціальні чохли для зберігання верхнього одягу з хутра, зверніть увагу на те, щоб їх тканина була проникною для повітря. Ідеальним варіантом стане мішок з натуральної тканини (льон, бавовна).
3
Небажано зберігати шуби в складеному вигляді. Якщо ж для того, щоб повісити зимовий одяг в шафі, немає місця - зберігайте її в спеціальних чохлах, акуратно складеної так, щоб на ній не було ніяких заломів і складок.