Як приймати протеїновий коктейль.

У бодібілдингу та фітнесі важливі не тільки регулярні тренування, але і правильне збалансоване харчування, що включає достатньо вітамінів та поживних речовин. Для нормального формування різних груп м'язів людині необхідний білок або протеїн, і тому багато бодібілдери приймають протеїнові коктейлі на додаток до звичного раціону харчування, щоб збільшити в організмі кількість м'язового будівельного матеріалу.
Інструкція
1
Якщо ви вирішили почати пити протеїнові коктейлі, вам треба знати про деякі правила прийому додаткового білка. Краще всього пити коктейль не відразу, а в декілька етапів, розділивши норму його обсягу на кілька доз.
2
До тренування випивайте одну частину коктейлю, після тренування - другу, щоб організм не відчував нестачі в білках протягом усього заняття.
3
Якщо ви хочете швидко і ефективно набрати масу м'язів, придбайте спеціальний сироватковий протеїн і приймайте його перед тренуваннями і після них - такий протеїн діє швидше звичайних коктейлів.
4
Корисно пити білкові продукти на ніч перед сном - для цього не обов'язково купувати спеціальні коктейлі, досить купити простий натуральний йогурт. Вранці, після пробудження, також випивайте потрібну дозу білка.
5
Розрахуйте в спеціальному калькуляторі свою денну норму протеїну і розділіть отриману кількість на п'ять. Ви отримаєте кількість білка для ранкового прийому в грамах. Додайте потрібну кількість білка (наприклад, 20 грам при добовій нормі в 100 грам) в молоко або в будь-який інший напій і випийте з ранку натщесерце.
6
Якщо ви відпочиваєте і протягом дня жодного разу не тренувалися, не пийте білкові коктейлі частіше пари раз у день. Регулярне забезпечення організму достатньою кількістю білка поряд з постійними тренуваннями призведе до ефективного набору м'язової маси, і ви зможете знайти фігуру своєї мрії.