Як завести ГАЗ в мороз.

В умовах суворих російських зим у багатьох автовласників виникає проблема запуску двигуна. Прийнято вважати, що запуск двигуна в сильні морози смертельно небезпечний для нього. Але проте робота не враховує погодні умови, і на маршрут все одно треба виїжджати. Адже ГАЗ - машина, призначена в основному для вантажних перевезень. Так як же завести автомобіль ГАЗ в мороз?
Вам знадобиться
  • - Автомобіль ГАЗ.
Інструкція
1
Вставте ключ запалювання і поставте машину на «ручник», для повного контролю над автомобілем і запобігання його самовільного руху, це також дозволить вам більш впевненіше контролювати ситуацію на дорозі до початку руху.
2
Переведіть важіль коробки перемикання передач у нейтральне положення, так як при спробі запуску двигуна автомобіля при включеній швидкості ви ризикуєте завдати значної шкоди трансмісії коробки передач. Поверніть ключ запалювання в положення «включено» і дочекайтеся, поки всі індикатори згаснуть, особливо це відноситься до значка інжектора. Вичавте зчеплення і зробіть запуск стартера на кілька секунд.
3
Якщо ж двигун не запустився, зачекайте кілька хвилин і продовжите дії з моменту повороту ключа запалювання. Як правило, двигун завестися повинен, якщо крутиться стартер. Якщо ваші спроби не увінчалися успіхом, при запуску до половини вичавіть педаль газу. У сильні морози може відбутися «заливання свічок» - це робить запуск двигуна неможливим. В цьому випадку натисніть на педаль газу до упору на кілька секунд. Якщо автомобіль все одно не завівся, вийміть акумулятор і віднесіть його в тепле місце.
4
При особливо низьких температурах замініть мінеральне масло на синтетичне або напівсинтетичне. Використовуйте тільки якісне масло. Це забезпечить хороший запуск двигуна.
Зверніть увагу
Ні в якому разі після запуску не давайте високих оборотів двигуну. Це може привести до «заклинювання» двигуна, а це дорогий і довгий ремонт.
Корисна порада
Слідкуйте за акумулятором, так як від нього, більшою мірою, залежить робота стартера. Середній термін служби акумулятора - 3 роки. Вчасно міняйте свічки запалювання.