Як залучити удачу в торгівлі. залучити удачу в бізнесі.

«Кожному в цьому житті щастить, але не кожен вміє цим користуватися», - якось сказала відома актриса. Ну а той, хто користується - пожинає плоди. Особливо це стосується бізнесу. Адже бізнесмени, як відомо, люди забобонні. На які тільки хитрощі вони не йдуть, щоб привернути прибуток. Здавна удача і торгівля вважалися нероздільними один від одного. Так що ж необхідно зробити, щоб перетягнути фортуну на свій бік, а конкурентів залишити далеко позаду?
Інструкція
1
Необхідно вибрати, яким саме чином ви збираєтеся залучити удачу : скористатися професійними послугами різного роду магів або зробити все самим. У першому випадку краще пошукати ворожок через знайомих. Незважаючи на те, що в друкованих ЗМІ та в інтернеті повно оголошень на цю тему, далеко не всі вони правдоподібні. Тому проконсультуйтеся у тих, кому довіряєте. Обов'язково обговоріть, які послуги вам необхідні. Так як «чаклунки» бувають різні. Хтось спеціалізується тільки на сімейних справах, а хто-то якраз добре допомагає в бізнесі.
2
Якщо ви віддаєте перевагу обходитися своїми силами, то можна вивчити кілька методик. Приміром, фен-шуй. У цьому навчанні досить докладно описано, які предмети притягують удачу , а які відштовхують. Наприклад, для залучення прибутку можна прикріпити панно з купюрами різної вартості над робочим столом.
3
Якщо ви більше довіряєте російським традиціям, то існує маса народних способів привернути удачу . В основному це змови, їх можна знайти на різних сайтах відповідної тематики. Але щоб заклинання діяло, необхідно виконати ряд умов: бути доброзичливим до покупця, не розповідати конкурентам про свої невдачі, навіть не вживати алкоголь за тиждень до проведення ритуалу.
4
Також є ще кілька розумних правил, яких не завадило б дотримуватися. Не намагайтеся отримати все і відразу - це прямий шлях до розорення. Не намагайтеся знайти якусь загальну формулу торгівлі. Краще створіть свій звід правил, враховуючи особливості саме вашого бізнесу, і не відступайте від нього. Ніколи не вважайте прибуток, який ще не отримали, подібна недбалість може обернутися великими втратами. І нарешті, обов'язково користуйтеся інтуїцією. Адже ніхто краще за вас не знає, що вам потрібно. Тому вчіться поважати і прислухатися до вашої внутрішнього голосу. Це принесе вам удачу !