Як відучити щеняти від вулиці.

Лише тиждень тому цей маленький демон був милим і пухнастим грудочкою, втекли за вами три квартали, скиглячи і накульгуючи на одну лапу. Але, поселившись з вашій квартирі, перетворив її в поле битви, де головною мішенню стала вхідні двері, яку він постійно атакує в спробі вибратися на свободу. Підібравши бездомного цуценя , ви зробили дуже благородний і воістину гідний вчинок, але надалі виявилися абсолютно не готові до труднощів, пов'язаних з прирученням такого собаки. Цю проблему потрібно вирішити, щоб ви не пошкодували про прийняте рішення.
Інструкція
1
Налагодьте контакт зі щенком.Не ображайтеся на нового вихованця за те, що він не зміг оцінити вашого благородства. Щеня не може усвідомити свого щастя через страх. Будьте максимально добрі і ласкаві з ним. Дайте йому зрозуміти, що ви його друг, захисник, кормілец.Ні в якому разі не кричіть і, тим більше, не карайте фізично за якісь проступки. Щеня ще не знає, що таке ваш будинок і як в ньому потрібно жити. Налякавши його, ви ще більше підсилити в ньому бажання втекти.
2
Відразу визначитеся з тим, в якій частині вашої квартири ви влаштуєте «дім» для собаки. У неї повинен бути свій кут, де вона може усамітнитися. Маючи свою власну територію, щеня почуватиметься комфортніше.
3
Регулярно виносите (а потім виводите) цуценя на прогулку.Гулять з собакою потрібно як мінімум 3-4 рази на день. Їй потрібне свіже повітря, сонце, свобода. Вашому цуценяті не вистачає цього, тому він годинами сидить біля дверей в надії вибратися на уліцу.К того ж, вигулюючи цуценя відразу після сну, після їжі та перед їжею, ви поступово позбудетеся від такої напасті, як калюжі і купки по всій квартирі. Для собаки важливий режим. Скоро вона звикне до того, що у неї є певні години для прогулянок і перестане проситися на вулицю постійно.
4
Приділяйте більше уваги своєму чотириногому другу.Щенку може бути нудно. Він звик гратися на вулиці з іншими собаками, бігати за котами і займатися багатьма іншими важливими для нього справами, а тут він залишився один, до того ж зіткнувся з великою кількістю заборон і обмежень. Намагайтеся частіше грати з нім.Обязательно купите йому собачі іграшки, які можна жувати і гризти. Цим ви розважить його, дасте можливість поточити зуби і вбережете більшу частину свого майна від порчі.І знову таки, більше гуляйте. Іноді прогулянки повинні бути довгими, з пробіжками та елементами гри.
5
Але не менш важливе - зверніться до кінолога (може бути навіть до кінолога-зоопсихології). Він допоможе вам скорегувати поведінку собаки без збитку для її психіки, дасть рекомендації по догляду та воспітанію.Чтоби впоратися з труднощами і побороти в щеня бажання втекти на вулицю, вам потрібно терпіння і величезне почуття любові до вашої собаці. Дайте малюкові час, щоб звикнути, проявіть поблажливість до його пустощів і дотримуйтесь елементарних правил, описані вище. Через кілька тижнів ви будете винагороджені - у вас з'явиться друг, відданіше якого складно буде знайти!