Як залізти на стовп. Як правильно залазити на стовп.

Потреба пересуватися по стрімких конструкціям виникла у людини ще в часи, коли для добування смачного, соковитого плода доводилося лізти на дерево, розраховуючи при цьому виключно на власну силу і спритність. З зародженням будівельних технологій з'явилися і перші технічні пристосування - сходи. Як це не дивно, але і наші сучасники не проти згадати молодість і залізти куди-небудь - на дерево, на прямовисну скелю або на звичайний стовп .
Інструкція
1
Яскравий тому приклад - свято закінчення зими - Масляна, кульмінацією якої вважається старовинна традиція залізання на відполірований дерев'яний стовп . Напевно, в кожному місті є свої майстри цієї справи. Тут, як і в незапам'ятні часи, важливі сила і вправність. Принцип залізання досить простий. Перше зусилля, в якому задіяні руки і ноги, спрямована на досягнення певної висоти.
2
Після того, як перша висота взята, на ній необхідно втриматися, щоб лізти далі. Для цього необхідно якомога сильніше обхопити стовп ногами. Як тільки положення зафіксоване, робиться новий ривок вгору за допомогою рук.
3
Є ще одна хитрість, яка допомагає підкорити висоту. Для поліпшення зчеплення між поверхнею стовп а і тілом, краще роздягнутися до трусів. Ефект не змусить себе довго чекати.
4
Але на стовп и залазять не тільки задля забави. Представникам деяких професій цим доводиться займатися з обов'язку служби. Так електрики або зв'язківці, для переміщення по дерев'яних і залізобетонних опорах різного перерізу, використовують спеціальні пристосування - лази з регульованими розчинами, які можна зафіксувати в потрібному положенні за допомогою болтів і гайок з шайбами.
5
Добре відомі серпоподібні монтерские кігті з силовими деталями. Вони призначені для робіт на дерев'яних опорах повітряних ліній електропередач. В комплект разом з кігтями входять кріпильні ремені з натуральної шкіри.
6
Є різновид кігтів, призначених для лазіння по деревах. При проведенні висотних робіт в обов'язковому порядку використовуються спеціальні пояси - монтерский, страхувальний або запобіжний, надійно оберігають людину від падіння.