Як навчитися малювати супергероїв.

Захоплення мільйонів підлітків коміксами цілком зрозуміло. Це чарівний світ, в якому все по-справжньому: як і в реальному світі там відбувається та ж боротьба добра зі злом, і не завжди добро однозначно перемагає. Але якщо комусь подобається лише читати і фантазувати, то інші воліють створювати власні історії, головна роль в яких належить супергероєві. Як і у будь-якого іншого жанру, у коміксів є власні закони, їм підпорядковано і зображення основних персонажів.
Інструкція
1
Намалюйте загальний контур. Назвемо його телепнем. На початковому етапі першорядну важливість має дотримання всіх пропорцій тіла. Якщо ви не співвіднесе розміри окремих частин тіла друг з одним, не врахуєте закон перспективи, чи не вкажете правильний напрямок руху, то в завершенні ви побачите, що ваш герой вийшов дистрофічні з різними за розміром руками, короткими ніжками і неприродною позою.
2
Ваш герой повинен рухатися. Статичним фігурам немає місця в коміксі, тому поки ваш супергерой постає перед вами лише в образі болванчика, надайте йому певну позу. Найкраще намалювати супергероя, коли він рухається вперед: тулуб трохи нахилений вперед, ноги розставлені на ширину кроку, руки у розмаху.
3
Тепер болванчик потрібно наростити форму. Головні персонажі коміксів відрізняються від звичайних людей тим, що деякі частини їх тіла нарочито гіпертрофовані. У чоловіків найчастіше це грудна клітка, м'язи плечей і стегон. У жінок - висока груди, дуже вузька талія і широкі стегна. Тільки нарощуючи форму, сильно не захоплюйтеся, інакше вийде щось подібне Халку.
4
Пропрацюйте мускулатуру. Тут без знання основ анатомії не обійтися. Не старайтесь занадто детально промальовувати м'язи, які будуть під костюмом. Подумайте про динаміку: виділіть м'язи, які показують напрямок руху. Вони повинні бути більш опуклими і різко окресленими, що покаже їх напруженість.
5
Намалюйте частини костюма. На цьому етапі потрібно продумати всю символіку вашого персонажа. Вона обов'язково повинна бути логічно пов'язана з його унікальними здібностями, що роблять його справжнім супергероєм.
6
Заключний етап - деталізація і контуровки. Всі лінії, які ви малювали до цього олівцем тепер необхідно замінити штрихами, нанесеними чорною гелевою ручкою. Прорисуйте контур, заповніть кольором деталі і не забудьте про тіні, які в коміксах малюються без плавних переходів.