Як навчитися малювати дерева. навчитися малювати березу.

Є кілька основних типів дерев, освоївши малювання яких, ви зможете в майбутньому малювати будь-яке дерево. Всі вони відрізняються один від одного формою крони, стовбурів і гілок, а також кольором кори і листя.
Інструкція
1
Починайте малювати дерево із землі. Багато нехтують прорисовкой опори, починаючи зі ствола. Тим самим дерево «відривається» від своїх коренів. Земля необхідна з тієї ж причини, по якій голові потрібна шия. Ви можете намалювати і гладкий газон, але більш рельєфно виглядатиме земля кам'яниста, промальована як скелі. Дуже важливо вже на цьому етапі використовувати чисті глибокі кольори, інакше пізніше вам доведеться багаторазово опрацьовувати деталі, вирівнюючи розпливчасті форми. Якщо ви працюєте нема з фарбами, а в графічному редакторі за допомогою планшета, то ні в якому разі не додавайте фарбам прозорості.
2
СтволПрорісуйте ствол, який представляє собою звичайну вигнуту лінію. Для цього візьміть широку кисть і наберіть коричневу фарбу. Далі додайте більш тонкими штрихами кілька скелетних гілок, які послужать основою крони дерева. Хвойні дерева мають прямий стовбур, основні гілки трохи схиляються до землі. Чим нижче гілки, тим вони товщі. Якщо ви малюєте березу, зробіть один ствол з двома основними гілками (рогатку) або два ствола, що стоять поруч. В цьому випадку стовбури більш гнучкі, ніж в попередньому, і їх кінці направлені всередину. Такі дерева мають трохи гілок, зате крона у них пишна.
3
ВетвіВозьміте тонку кисть і починайте промальовувати найтонші гілочки. Напрям зростання гілок у листяних дерев - вгору, не забувайте про це. Гілки берези з часом змінюють свій колір. Зовсім молоді темно-червоного відтінку, ніж старше вони стають, тим світліше кора. Найстаріші мають чистий білий колір. Враховуйте цей момент, щоб зробити березу більш реалістичною.
4
КронаЧем докладніше ви опрацюєте скелет дерева, тим простіше буде намалювати крону. У листяних дерев вона світліша і густа, ніж у хвойних. Візьміть товсту кисть, наберіть зелену фарбу потрібного відтінку і заповніть проміжки між гілками. Якщо ви малюєте аквареллю, яка сама по собі напівпрозора, можете накладати шар зеленої фарби прямо поверх гілок. Тільки обов'язково дочекайтеся повного висихання попереднього шару красок.Теперь потрібно крону зробити більш колоритною. Змішайте зелений і коричневий колір і оттените контур крони. Потім додайте до зеленого жовтий колір і пройдіться по центру. Так дерево перестане бути плоским.