Як намалювати кубик. Як малюється кубик рубик.

Початківцям художникам необхідно мати базові знання всіх основ малюнка. Не варто дивитися на картини великих художників - їх ви зможете зрозуміти пізніше, а поки постарайтеся зрозуміти сам малюнок. У кубі закладена можливість побачити простір малюнка в цілому. Куб - основа тривимірного зображення будь-якого начерку. Він має і горизонталь, і вертикаль, і глибину. Саме з нього і варто починати роботу.
Інструкція
1
Сядьте за мольберт, прикріпіть до нього пів-аркуша ватману і намалюйте куб, приписуючи не тільки передні грані, але і позначаючи невидимі. Куб має 8 точок в кутах, 12 ребер, а співвідношення сторін має пропорцію 1: 1: 1. Щоб куб здавався достовірним, визначте, з якої точки він буде переконливий у обсязі. При погляді зверху підставу куба виглядає як ромб. Саме з нижнього квадрата, з урахуванням законів перспективи слід починати побудову куба. З вершин цього квадрата будують вертикальні ребра, верхні точки яких з'єднують чотирма лініями.
2
Чим ближче сторони і кути до глядача, тим вони контрастніше. А ті, що знаходяться в глибині, необхідно зробити менш чіткими. Це один з основних законів перспективи - чим далі об'єкт, тим більше він має тенденцію до згасання, оскільки наростає щільність навколишнього повітря.
3
Спочатку малюйте дуже м'яким олівцем, щоб невидимі грані, які ви використовуєте для побудови, пізніше можна було стерти.
4
Намалюйте за цим кубиком ще один. Це допоможе вам зрозуміти простір малюнка. Використовуйте все той же закон перспективи. Оскільки перший кубик до вас ближче, він повинен мати більш чіткі кути і ребра, другий кубик матиме менш виражені грані, ніж найдальші межі першого кубика. Це важливо чітко розуміти, щоб зрозуміти основи просторового бачення. Причому виділяти необхідно не цілу грань, а найближчий до вас кут і ребра.
5
Не старайтесь малювати кубик, розташовуючи його грані паралельно сторонам листа. Нехай вони у вас «літають» у просторі в будь-якому положенні. Ця вправа варто виконувати до тих пір, поки ви повністю не освоїте просторове бачення. А кубики вам у цьому допоможуть.
Корисна порада
Малюючи кубики, не використовуйте розлінованих аркуші зошита й креслярські інструменти. Це перешкодить вам освоювати написання геометричних фігур на чистому аркуші паперу.
Зовсім нескладно намалювати куб , маючи під рукою звичайні канцелярські приналежності: олівець, лінійку і листок паперу. Але це легко можна зробити і на комп'ютері за допомогою редактора Adobe Photoshop.
Вам знадобиться
  • Adobe Photoshop
Інструкція
1
Запустіть Adobe Photoshop і створіть новий документ. Для цього натисніть пункт меню File> New (або клікніть гарячі клавіші Ctrl + N), у вікні задайте необхідні параметри і натисніть ОК.
2
Створіть фон: натисніть пункт меню Layer> New Fill Layer, а далі виберіть один з трьох варіантів на ваш розсуд: Solid Color (колір), Gradient (градієнт) або Pattern (візерунок). На зображенні показаний фон, створений за допомогою візерунка Yellow Lined.
3
Оберіть колір «a6a6a6», активуйте інструмент Rectangle Tool (гаряча клавіша U, перемикання між суміжними елементами - Shift + U), затисніть Shift і створіть квадрат приблизно такого розміру, як показано на картинці.
4
Викличте команду вільної трансформації, натисніть Ctrl + T, правою кнопкою миші по квадрату і виберіть Perspective. Потягнувши вниз прозорий маркер на правій стороні квадрата, зробіть приблизно так, як показано на картинці. Натисніть Enter.
5
Копіюйте цей шар, натиснувши Ctrl + J. Натисніть Ctrl + T, потім клікніть правою кнопкою по новому шару і виберіть Flip Horizontal. Затисніть Shift і перемістіть шар вправо, створивши тим самим праву сторону куб а. Натисніть Enter.
6
За допомогою Rectangle Tool створіть ще один квадрат, такий же і в тому ж місце, як на картинці.
7
Натисніть Ctrl + T, викличте меню вільного трансформування, виберіть Distort і розмістіть кути новоствореного чотирикутника як на картинці.
8
Розфарбуйте куб . Колір правої нижньої сторони - «dadada», а верхній - білий.
9
У списку шарів виділіть разом три шари зі сторонами куб а і натисніть Ctrl + T. Маніпулюючи з трьома сторонами відразу, можна зробити куб більш реалістичним.
Корисна порада
Якщо в процесі роботи у вас виникли помилки, ви можете повернутися на кілька кроків назад, використовуючи вікно History (історія). Його можна викликати, натиснувши пункт головного меню Window> History.