Як ставити машину.

При купівлі будь-якого автомобіля перше, що потрібно зробити після отримання всіх документів на нього - це зареєструвати в органах ДАІ. Або по-іншому - поставити на облік в ДАІ. При вдалому збігу обставин і наявності всіх необхідних документів, цю процедуру можна пройти за кілька годин.
Вам знадобиться
  • - технічний паспорт на автомобіль;
  • - паспорт або інший документ, що засвідчує особу;
  • - поліс ОСАГО;
  • - документи, які підтверджують ваше право володіння автомобілем (рахунок-довідка, договір дарування, купівлі-продажу тощо.);
  • - квитанції про оплату держмита;
  • - автотранспортний засіб для пред'явлення на огляд;
  • - при необхідності довіреність, транзитні номери.
Інструкція
1
ГИБДД, як і будь-яка інша державна структура має свій офіційний сайт, на якому ви можете знайти посилання на сайт регіонального представництва. Саме там ви зможете дізнатися, в яке МРЕВ вам слід звертатися. Там же потрібно завантажити бланк заяви про реєстрацію автомобіля та квитанцій, необхідних для сплати держмита. Зробивши це вдома, ви звільните себе від заповнення цих бланків в самому МРЕВ.
2
На цьому ж регіональному сайті можна записатися на прийом у зручний для вас час. Те ж саме ви можете зробити по телефону МРЕВ.
3
Кількість квитанцій та їх сума залежить від конкретного випадку. За видачу самого реєстраційного свідоцтва і знаків доведеться заплатити в 2011 році 1500 рублів. Якщо потрібно внести якісь зміни в існуючий техпаспорт, то в цьому випадку буде потрібно оплатити відповідну квитанцію. Оплатити квитанції можна через будь-яке відділення Ощадбанку.
4
Поліс ОСЦПВ можна оформити як в автосалоні, де ви купували машину , так і в страховій компанії за вашим вибором. У першому випадку поліс ви оформите відразу, у другому - вам доведеться їхати в офіс компанії, що відніме у вас якийсь час.
5
Ваш автомобіль в обов'язковому порядку оглянуть на майданчику, обладнаної при МРЕВ в той же день, в який ви будете ставити автомобіль на облік. За результатами перевірки складається відповідний акт. Якщо всі ваші документи в порядку, автомобіль з успіхом пройшов огляд, значить, у цей же день ви станете щасливим водієм власного автомобіля з новими номерами.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=3VNM-9yhosE