Як робити масаж від целюліту.

Прояви целюліту найчастіше можна виявити на стегнах, сідницях, а також верхній стороні рук. Целюліт - це не просто косметичний недолік шкіри, це серйозне порушення кровопостачання. Позбутися від цього захворювання допоможе масаж.
Інструкція
1
Існує багато різних способів лікування целюліту . Найдієвішим є масаж. Завдяки механічному впливу ззовні на шкіру, зайві підшкірні жири розсмоктуються досить швидко. Крім того, масаж поліпшує обмін речовин у всьому в організмі. Ви і самостійно в домашніх умовах спокійно зможете правильно виконувати антицелюлітний масаж. У першу чергу потрібно налаштуватися на нього і бути готовою сумлінно його проводити.
2
Вам потрібно буде придбати щітку для само масаж а. Продаються такі в кожній аптеці. Підберіть собі найзручнішу. Запам'ятайте, що вибір повинен лягти на таку, у якої щетина виготовлена з натурального матеріалу. Ручка щітки повинна бути достатньої довжини.
3
Якщо ви знаєте, що у вас занадто ніжна шкіра, то свою першу щітку потрібно вибрати середнього ступеня жорсткості. Через деякий час ваша шкіра до неї адаптується. Тоді можна буде придбати більш жорстку модель. Необхідно відзначити наступний важливий факт: у жодному разі не можна робити масаж після водних процедур. Неважливо, розпарюють ви у ванній або ж просто приймали душ. У кожному разі, після такого ваша шкіра стає занадто розм'якшеної, а тому вразливою.
4
Тепер, знаючи всі правила підготовки, можна переходити безпосередньо до масаж у. Розташуйтеся якомога більш зручно. Одну ногу потрібно поставити трохи вище іншої. Позу приймайте в залежності від ваших уподобань: можна лежачи, можна сидячи. Візьміть у руки щітку. Потім почніть масаж з підошви ступень, від самих кінчиків пальців. Плавно переходите все вище до сідниць. Руху уздовж м'язових волокон потрібно змінювати основними круговими рухами. При цьому, ділянки шкіри, які уражені целюлітом, необхідно опрацьовувати кілька разів.
5
Тепер переходите до рук. Почніть масаж з долонь, повільно переміщайтеся до пахвових западин, а потім до спини. Можна легкими круговими рухами помасажувати і передню стінку живота.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=1D30L4kdAro
Корисна порада
На щітку не потрібно сильно натискати, щоб не пошкодити шкіру. Загальний час масажу не повинна перевищувати десяти хвилин.