Як усунути перешкоди.

Спілкування через інтернет вже перейшло межі обміну виключно текстовими повідомленнями. Тепер багато програми-месенджери дають можливість спілкуватися за допомогою передачі відео і аудіосигналів. Але на жаль часто насолодитися цим спілкуванням в скайпі, агенті або асьці заважають різні спотворення сигналів, що виникають з різних причин.
Інструкція
1
Для початку необхідно зрозуміти, що сама програма для обміну миттєвими повідомленнями не може бути ні джерелом перешкод, ні їх причиною. Найчастіше це відбувається з вини самих користувачів, неправильно налаштувати своє обладнання, або за причини несправності цього самого обладнання.
2
Одна з головних причин виникнення перешкод - це неякісне з'єднання або низька пропускна здатність каналу зв'язку. Частіше ця проблема виникає у тих, хто намагається отримати або переїдати зображення в інтерактивному режимі. Все, що можна порадити в цьому випадку - перехід на інший тариф або зміна провайдера, що надає неякісні послуги.
3
Ще одна причина - це фізична несправність встановленого на комп'ютері устаткування. Потрібно перевірити мікрофон, навушники і колонки кожного програмою звукозапису. Запишіть музичний фрагмент свого монологу, а потім прослухайте, що вийшло на виході.
4
Для перевірки обладнання можна використовувати стандартні програми, які є в будь встановленій системі. Щоб знайти таку звукозаписну програму. В Windows XP, вам потрібно пройти в панель «Пуск», далі «Всі програми" => "Стандартні" => «Розваги» => «Звукозапис». В системі Windows 7 знайти цю програму набагато простіше. В панелі «Пуск» необхідно просто вбити в пошуку слово «Звукозапис» і система відразу видасть потрібний результат.
5
Отже, програму ви запустили і виявили, що чути скрип і шум? Швидше ваш мікрофон несправний. Якщо ви не можете в дану хвилину його замінити, спробуйте зменшити ступінь шуму, надійно прикріпивши всі дроти, ізолювавши корпус від чутливого елемента і закривши сам мікрофон поролоновим кулькою. Також завжди контролюйте знаходження мікрофона щодо свого рота - він не повинен йти далі зони чутливості. Адже чим далі мікрофон, тим більше ви намагаєтеся збільшити його чутливість, а значить і кількість перешкод стає незрівнянно більше.
6
Якщо ж ви виявили, що сам мікрофон в порядку, значить, потрібно розбиратися з програмним забезпеченням. Вам необхідно переустановити або оновити драйвера, які підійдуть до вашої звукової карти. Коли програмне забезпечення буде оновлено, спробуйте знайти в налаштуваннях плати «Придушення луна». Необхідно перевірити і настройки самого мікрофона, встановивши важіль його чутливості на невеликому рівні, або дозволивши його настройку автоматично.