Як посіяти перець.

Перець - культура дуже теплолюбна, тому вона вирощується багатьма городниками в плівкових і засклених теплицях. Для отримання повноцінних за поживними речовинами і вазі плодів городник повинен строго дотримуватися агротехніку цієї рослини. Як правильно посіяти перець, щоб рослини виросли красивими і врожайними?
Вам знадобиться
  • - насіння перцю;
  • - розчини для знезараження і замочування насіння;
  • - грунтова суміш;
  • - посадкова тара.
Інструкція
1
Якщо у вас є свої насіння, то за 2-3 тижні до посіву їх необхідно перевірити на схожість. Для цього візьміть 10 шт. насіння і опустіть їх в марлевому мішечку в воду з температурою не менше 25 ° C на 1 добу. Після цього вийміть насіння і поставте їх в тепле місце (30 ° C) до проростання. При прокльовування хоча б 5 насіння на п'яту добу можете вважати їх придатними до посіву.
2
Проведіть знезараження готових до посадки насіння - покладіть їх у міцний розчин марганцевокислого калію на 30 хвилин. Промийте насіння і замочіть їх в живильному розчині (зола 1 ч. Л. На 1 літр теплої води) на добу. Остання операція значно підвищить проростання і сприятиме прискоренню дозрівання плодів.
3
Витягніть насіння з поживного розчину і залиште їх в мокрій ганчірочці на блюдце для проростання. Наклюнувшиеся насіння висівають в спеціально підготовлені скриньки. Чи не запізнюватися з посівом, т.к. вегетація перцю триває більше 100 днів.
4
висівати насіння в підготовлені горщики або спеціальні ємності з відстанню 2 см між насінням, на глибину не менше 1,5 см. Ящики поставте в тепле місце (24-26 ° C). Слідкуйте, щоб на поверхні не утворювалася суха кірка. Збризкуйте періодично землю з пульверизатора.
5
Як тільки з'являться перші сходи, перенесіть ящики на сонячне підвіконня з температурою 14-16 ° C. Забезпечте досвечивание розсади люмінесцентними лампами протягом місяця. Світло має бути включений з 8 ранку до 8 вечора. Досвечіваніе проводять до моменту пікіровки сіянців (30-35 днів після появи сходів).
6
Молоді рослини поливайте в ранкові години один раз на тиждень теплою водою. Слідкуйте за тим, щоб земля не була надмірно вологою, т.к. перці уражаються «чорною ніжкою». При появі перших ознак захворювання присипте землю прожареним чистим піском.
Зверніть увагу
Семена різних сортів перцю можуть злегка відрізнятися за величиною.
Корисна порада
Чи не вирощуйте рослини гіркого і солодкого перцю на одній грядці.