Як перейти на штучне вигодовування. Як переходити на мистецтв.

Практично кожна молода мама з побоюванням очікує моменту відібрання дитини від грудей. Тому що не завжди зрозуміло, чому ж тепер годувати своє чадо і що для нього корисно, а що ні. Перейти на штучне вигодовування легко, якщо дотримуватися елементарних правил по підбору і поєднанню продуктів.
Інструкція
1
Починати прикорм слід з додавання до грудного молока покупних молочних сумішей, поступово збільшуючи кількість, згодовується щодня.
2
Вже в 3-4-х місячному віці з них можна починати поступово переходити на однокомпонентні соки. Краще візьміть яблучний, грушевий або гарбузовий, так як вони є найбільш корисними і найменш алергенними для малюка. Їх зовсім не обов'язково купувати в магазині, можна готувати самостійно. Для цього потріть необхідний фрукт або овоч на дрібній тертці, відіжміть через стерильну марлю, і сік готовий.
3
У цей же період починайте давати пюре. Вони спочатку повинні складатися з таких же компонентів, як і соки, але в цей список можна додавати банан, персик, чорнослив, картопля, морква і цвітну капусту. Присутність солі, перцю, цукру і спецій в пюре вкрай не бажано.
4
Коли малюк повністю освоїться з таким раціоном (в 5-6 місяців) давайте йому змішані соки (морквяно-яблучний, абрикосово-гарбузовий, виноградно-малиновий, яблучно-чорничний і т.д.) і різні фруктові пюре з додаванням сирка або йогурту.
5
Трохи пізніше настає період каш. Адже якщо не привчити дитину до них з самого раннього дитинства, велика ймовірність того, що він їх так ніколи і не полюбить. А це дуже погано, тому як саме в них містяться необхідні малюкові вуглеводи. Сміливо давайте рис, вівсянку і кукурудзу. Можна купувати готові змішані каші типу кукурудзяно-пшеничного, овсяно-пшеничного, рисово-вівсяної, мультизлаковий. А також додавайте подрібнені шматочки м'яса (краще всього курятини або індички в невеликих кількостях).
6
Чим далі, тим складніше. І коли ваш малюк вже повністю звикне до всього вищезгаданого, вводите в його раціон пюре з м'яса або шинки з картоплею, макаронами та овочами, але в ретельно протертому вигляді.
7
Головне правило, яке слід дотримуватися, щоб перейти на штучне вигодовування - це нічого не вводити в раціон малюка різко і не використовувати алергенних продуктів і продуктів з консервантами.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=S89T_mJyxcc