Як зробити фото дзеркальним.

Найчастіше при публікації фотографій , знятих поверненою набік камерою, доводиться застосовувати техніку повороту зображення. Іноді потрібно отримати дзеркальне відображення знімка або його елементів. Adobe Photoshop дозволяє виконувати практично всі типи трансформацій зображення: дзеркальне відображення по вертикалі і горизонталі, повний переворот, на чверть повного обороту, на довільний кут в різних напрямках.
Вам знадобиться
  • Програма Adobe Photoshop
Інструкція
1
Відкрийте меню File, виберіть Open, вкажіть файл з фотографіей.Чтоби зберегти можливість завжди повернутися до вихідного зображення створіть копію шару. Для цього виберете меню Layer, Duplicate Layer. Переконайтеся, що новостворений шар активний. Всі подальші перетворення доцільно виконувати саме на нем.Откройте меню Image, виберете пункт Rotate Canvas. Список, що випадає містить команди, які дозволяють виконувати трасформірованіе зображення цілком.
2
Відкрийте меню Image, виберете пункт Rotate Canvas. Список, що випадає містить команди, які дозволяють виконувати трасформірованіе зображення целіком.Команда Flip Horizontal здійснюють дзеркальне відображення всього зображення відносно горизонтальної осі.Команда Flip Vertical здійснює дзеркальне відображення всього зображення щодо вертикальної осі.
3
Якщо потрібно масштабувати, обертати, нахиляти або деформувати не зображення цілком, а його елемент, програма Adobe Photoshop пропонує команди трансформування, розташовані в меню Edit.Откройте меню Edit, виберете пункт Transform. Застосуйте до виділеної області зображення одну з команд: Flip Horizontal («Віддзеркалення по горизонталі»), Flip Vertical («Віддзеркалення по вертикалі»).
4
Якщо жодна зі стандартних команд не задовольнила вашим вимогам, використовуйте команду Free Transform. Вона дозволяє трансформувати елементи (масштабувати, обертати, нахиляти і т.д.) в довільному порядке.В результаті вибору команди на екран виводиться габаритний прямокутник з маркерами трансформування, переміщаючи і обертаючи які, можна змінити розмір елемента, а також здійснити його поворот, нахил або довільну деформацію.Для того щоб завершити процес трансформування, на панелі параметрів у верхній частині вікна необхідно натиснути кнопку Commit transform.Еслі вимагається відмовитися від усіх виконуваних дій, потрібно натиснути кнопку Cansel transform.
5
Збережіть зображення під новим іменем, вибравши в меню File команду Save as.
Корисна порада
Системні вимоги та повні інструкції по установці програмного забезпечення можна знайти на сайті http://www.adobe.com/ru/products/photoshop/tech-specs.html
Безліч інструментів і функцій програми Adobe Photoshop зроблять навіть найпростіше зображення цікавим і незвичайним. Одним з простих і ефектних прийомів є створення дзеркального відображення об'єкта.
Вам знадобиться
  • комп'ютер, програма Adobe Photoshop
Інструкція
1
В меню File (Файл) виберіть команду New (новий). Створіть файл розміром 500х500 пікселів і залийте фон кольором.
2
На панелі інструментів виберіть піктограму «Текст» і напишіть будь-яку фразу. На верхній панелі інструменту «Текст» виберіть шрифт, його розмір і колір.
3
Створіть дублікат шару «текст» в палітрі шарів праворуч в робочому полі. Клікніть мишкою по дублікату шару і зробіть його активним.
4
В меню Edit (редагувати) викличте команду Transform (трансформування). У діалоговому вікні виберіть опцію Flip Vertical (відобразити по вертикалі). Ваш текст вийде в дзеркальному відображенні.
5
Можна ускладнити завдання і створити ефект загасання дзеркального відображення. Для цього виберіть режим Quick Mask (швидка маска).
6
Тепер на панелі інструментів клікніть по піктограмі Gradient (градієнт), а на верхній панелі цього інструменту виберіть вид і режим градієнта. Крім цього встановіть форму градієнта, в даному випадку - лінійну.
7
Інструментом «переміщення» проведіть вертикальну лінію знизу вгору по шару «відображення тексту». Цей інструмент розташований в самому верху панелі інструментів і зображений чорною стрілкою. Також його можна активувати, натиснувши на «гарячу клавішу» М на клавіатурі.
8
Градієнт створив ефект загасання дзеркального зображення. Залишилося застосувати режим «швидкої маски», з'єднати шари і зберегти ваше зображення в потрібному форматі.
Корисна порада
Таким способом можна створити дзеркальне відображення будь-якого зображення або фотографії.