Як оформити кабінет початкових класів. Оформлення кабінету початкових класів.

Діти проводять дуже велику частину свого часу в школі. Їх перебування там має бути приємним і комфортним. Це багато в чому залежить від оформлення кабінету . як облаштувати його так. щоб учням було затишно там перебувати?
Інструкція
1
Звичайно, середа, в якій проходить освітній процес, має важливе значення для досягнення результату навчання. І важливою складовою є не тільки оточення дитини (шкільний колектив), але і оформлення кабінету . Особливо якщо це кабінет початкових класів .Ребенок щойно прийшов в школу з дошкільного закладу, де були затишні ігрові, яскрава і краісвая дитячі меблі. Необхідно оформляти кабінет таким чином, щоб зберегти наступність, і перехід з дитячого саду був максимально спокійним.
2
На що звернути увагу увагу при оформленні кабінету початкових класів? Перш за все, на удобство.Мебель повинна відповідати зростанню дитини. Бажано, щоб вона могла регулюватися по висоті. Добре, якщо в класі будуть парти зі стільцями і більш високі, що не передбачають сидячі місця, щоб дитина протягом уроку міг і посидіти, і постояти. Малюкам ще важко 40 хвилин сидіти на одному місці. Придбайте для кабінету спеціальні масажні килимки для ніг. Все це допоможе зберегти здоров'я учнів.
3
Важливий фактор в оформленні кабінету - естетичність. Він повинен бути виконаний в одному стилі. Все повинно бути продумано учителем: наявність корисної інформації з навчальних предметів, важливих і потрібних висловлювань відомих людей, красивих ілюстрацій. При оформленні вітається використання жовтих, помаранчевих, зелених кольорів, приємних оку. Використовуйте також різні колекції рослин (гербарії), муляжі і т.д. Всі ці елементи дозволять вам активізувати пізнавальний інтерес у дітей.
4
Можна включити в оформлення наочні інформаційні елементи: плакати, стенди, малюнки учнів про здоровий спосіб життя (правила гігієни, правилах дорожнього руху, ввічливості). Це допоможе вчителю в проведенні виховної роботи з учнями.
5
Добре, якщо є можливість оформити в кабінеті живий куточок. Наприклад, поставити акваріум. Це принесе користь дітям. Вони вчаться доглядати за тваринами (рибками або черепашками), а спостереження за красивими акваріумними рослинами і водою корисно для їхнього емоційного стану (своєрідна релаксація).
6
Щоб освітній процес був максимально плідним, необхідно гарне технічне оснащення. Якщо в кабінеті є проектор, можна включати в урок відеофрагменти, слайд-шоу. Мультиплікаційні фільми можна включати на великій перерві або на продовженого. Навчання в початковій школі поєднує в собі елемент гри і навчальної діяльності. Це обов'язково має знайти відображення в оформленні кабінету .
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=1vCKMGyfiKI