Як відремонтувати ключку.

Нерідко любителі гольфу можуть зіткнутися з прикрим моментом: ключка, яка довгі роки служила «вірою і правдою», зламалася. Допомогою в цій справі постає знання, як можна її відремонтувати, врятувавши цим від викидання.
Вам знадобиться
  • Ключка, дриль зі свердлом, середньозернистий і грубозерниста шкурка, ацетон, епоксидка, ковпачок ferrule.
Інструкція
1
Висвердлите залишки шафта. Для цього використовуйте свердло, діаметр якого трохи менше, ніж канал в ключці.
2
Зачистіть внутрішню частину среднезернистой шкуркою. Шкурьте до металу.
3
Одягніть ковпачок ferrule, за допомогою якого буде закриватися верхня частина каналу.
4
Знежирте висвердлених канал і шафт ацетоном.
5
Нанесіть в канал і на шафт епоксидку.
6
спершись ключку на її головку і залиште в такому положенні на декілька діб.
Зверніть увагу
Зачистку шафта на глибину заходу головки слід проводити виключно грубозернистої шкіркою. За допомогою такого шліфування потрібно домогтися того, щоб шафт заходив в канал без особливого зусилля.
Корисна порада
Замість епоксидки, звичайно ж, можна використовувати й інший забезпечує надміцне склеювання клей. Але все ж використання епоксидки забезпечує відмінний результат, а все завдяки унікальним компонентам, що входять до складу даного клеїть кошти. Являє собою епоксидка групу олігомерів, які під впливом полиаминов, тобто, затвердітель, створюють міцне з'єднання. В свою чергу використовувані при склеюванні ключки епоксидні смоли можуть бути представлені речовинами з різною фізичною і хімічною модифікацією. Фізично модифіковані смоли забезпечують підвищену ударостійкість отверділий смолі. Хімічно модифіковані смоли надають епоксидці негорючість і велику жорсткість. Враховуючи ці властивості, епоксидка використовується для різних цілей. Що ж стосується склеювання Колюшкі, то для цієї справи підійдуть і хімічно, і фізично модифіковані смоли, оскільки як перші, так і другі дають міцне з'єднання.
Купуючи нову ключку , так би хотілося, щоб вона стала добрим талісманом, але такі і талісмани, буває, підводять нас в найвідповідальніший момент і ламаються. Як полагодити хокейну ключку і повернути собі талісман?
Інструкція
1
Для початку варто сказати, що бувають цілісні і складові ключки. Цільні, зрозуміло, являють собою цільну конструкцію, а складові мають дві частини - гак і труба.
2
Купуючи ключку , не скупіться, нормальния ключка обійдеться вам не менше, ніж в 3000 рублів. Найкраща ключка для гри в хокей - титанова, з дерев'яним крюком.І все ж, яку краще придбати - справа кожного, але складову все ж починають простіше. Якщо зламався гак, міняється гак, якщо труба - купуємо нову трубу.
3
Цільну ключку теж можна полагодити за принципом «з ніг на голову» - там, де був верх ключки, буде гак. Для цього спиляєте гак і вставте заглушку, а з іншого боку її вийміть. Але це якщо ключка зламана ближче до гака. В іншому випадку її простіше викинути, ніж ремонтувати.
4
Трапляється, коли ключку потрібно залатати на швидку руку. Пам'ятайте при цьому, що найкраще замотати її лейкопластиром, а не ізолентою. Лейкопластир на морозі не тріскається, особливо від ударів.
Корисна порада
Якщо ваша ключка дорога, найкраще відвезти таку професіоналам. За гроші, може, і чималі, вам повернуть ваш добрий і дорогий талісман.