Як відтворити демо.

Сучасне різноманіття комп'ютерних ігор захоплює навіть самого вибагливого геймера. Але нерідко хочеться нових відчуттів, адже ейфорія від тієї або іншої гри може швидко згаснути. Поповнити відчуття новими емоціями допоможе нова гра. Однак, як правило, нові ігри, виставляють в глобальній мережі в демонстраційної версії, тому геймеру необхідно знати, як демо відтворити.
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер з доступом до глобальної мережі, демо-гра.
Інструкція
1
Скачайте вподобану демонстраційну версію гри.
2
Наберіть в терміналі такий напис «Demoplay ІМ'Я», де в якості імені вкажіть назву вміщеній на ваш персональний комп'ютер демо-ігри. Розширення самого файлу вказувати непотрібно. Виконуваний файл має інформацію про директорії вміщеній гри, а тому здатний запустити її автоматично (це за умови, якщо гра розміщена в каталозі .../ut/system/). При іншому місці розташування файлу демонстраційної версії гри шлях до неї слід вказати повністю.
3
Відкрийте файл unrealtournament.log і знайдіть висвітився повідомлення про виниклу помилку (воно має бути розташоване десь в кінці). Як правило, дане повідомлення міститиме назву мутаторів (voice pack), який повинен бути відтворений.
4
Зайдіть на інтернет-ресурс, звідки скачав була демонстраційна версія гри, і закачайте мутатор. Запустіть гру повторно і при виникненні помилок знову зверніться до log файлу.
Зверніть увагу
відтворювали лише буде той мутатор, який відповідає вміщеній версії гри. В іншому випадку, пограти не вийде: постійно буде видавати помилку. Тому скачайте потрібну версію.
Корисна порада
Якщо під час гри Спектатор не хоче переміщатися, тобто, застряє серед карти, то це може бути сигналом того, що закаченная демонстраційна версія гри записувалася з нестандартного скіна геймера, наприклад, з використанням корови Bonus Pack. Щоб переглянути подібну гру, потрібно написати в консолі таку команду «Demoplay Ім'я? 3rdperson». Можливо, в цьому випадку і не вийде спостерігати гру вашого персонажа, але зате ви зможете переглядати, як грають інші гравці.