Як зробити циліндри фараона. Циліндри фараона своїми руками.

Сьогодні альтернативної медицині приділяється особлива увага. Так от, одним з представників такого медичного напряму є біолокація з використанням циліндрів фараона , які можна зробити навіть самому.
Вам знадобиться
  • Залізна трубка діаметром один сантиметр, запаяна з одного боку, мідний кабель, вода, резервуар, поліетилен, штатив, контактні пласти довжиною 6 сантиметрів, лейкопластир.
Інструкція
1
Припаяйте до кінця залізної трубки довжиною сорок сантиметрів гнучкий мідний кабель. Довжина цього кабелю повинна становити близько півтора метрів.
2
Очистіть від ізоляційного покриття висить кінець мідного кабелю.
3
Встановіть резервуар з водою і опустіть очищений від ізоляції кінець кабелю. В ідеалі вода в резервуарі повинна бути проточною.
4
Оберніть залізну трубку приладу поліетиленом або закріпіть її на штативі.
5
Покладіть пацієнта. Встановіть біля нього правильно зорієнтовану по сторонах світу піраміду.
6
Зафіксуйте на шкірі або одязі пацієнта контактні пластинки, з'єднані мідним кабелем. Для цього використовуйте лейкопластир.
7
Встановіть тривалість проведення сеансу дві хвилини. Подібні процедури повинні проводитися двічі на день.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що залізна трубка повинна не стосуватися сторонньої особи. Тобто, її, як мінімум, слід обернути поліетиленом, оскільки інакше цілюща енергія буде витягатися навіть з руки оператора, який тримає під час сеансу даний чудо-прилад. В ідеалі залізну трубку краще встановити на штатив, оскільки це, по-перше, зафіксує її положення в просторі, а, по-друге, запобіжить збиток здоров'ю оператора в разі, якщо поліетилен розмотається.
Корисна порада
Особливий лікувальний ефект досягається при впливі «циліндрів фараона» на подложечную область, яка представляє собою місце проекції в людському організмі сонячного сплетіння. Це, мабуть, одна з найважливіших точок, що є енергетичним центром тіла.