Як вибрати тональний кошти.

Вибрати таке тональний засіб, яке ідеально підійде саме вашій шкірі і типу зовнішності досить складно. Потрібно знати дуже багато нюансів і враховувати рекомендації косметологів.
Інструкція
1
У першу чергу слід визначитися з тим, яким типом шкіри ви володієте. Після цього можна переходити до вибору необхідної вам текстури тонального кошти . Якщо у вас є пігментні плями або ж великі судини на обличчі, то з ними вам допоможе впоратися тональний крем рідкої консистенції. Крем маслянистого складу відмінно підійде для сухої шкіри. Якщо ви володієте жирним або комбінованим типом шкіри, то не варто купувати тональний крем, який містить в собі масла. Якщо у тонального кошти досить густа консистенція, то це означає, що в нього входить дуже висока концентрація різноманітних жирових компонентів.
2
Якщо у вас на шкірі обличчя присутні тільки незначні дефекти, то вам допоможе їх замаскувати тональний коректор. У його складі міститься велика кількість барвника. Застосовувати такий коректор спільно з тональним кремом фахівці не рекомендують. Крім того, якщо шкіра вже не молода і має багато зморшок, то використовувати коректор також не слід.
3
Для будь-якого типу шкіри чудово підійде тональна пінка. Вона містить порівняно невелику кількість фарбувального пігменту в своєму складі. Завдяки цьому макіяж виглядає дуже природно. Для того, щоб приховати нерівності шкіри, зазвичай застосовують тональну крем-пудру. Але її не можна використовувати у випадку, якщо шкіра схильна до появи мімічних зморшок. Крім того, якщо шкіра має розширені пори, наносити її вкрай небажано. Для нормально типу шкіри найбільш підходящим варіантом може стати денний тональний крем. Його також можна використовувати в якості прекрасної основи під макіяж.
4
Тепер потрібно вибрати відповідний вам відтінок. Найоптимальніше тональний засіб - це крем, тон в тон повторює колір вашої шкіри. Багато дівчат часто стикаються з проблемою, що тональний засіб, яке підходить по відтінку, все одно виглядає неприродно. Щоб це виправити, скористайтеся пудрою жовтуватого кольору. Жовтий пігмент в шкірі багатьох людей присутня у великій кількості. А значить, така пудра зможе надати природний вигляд макіяжу.