Як зчистити стару фарбу.

Щоб нанести нову фарбу на будь-яку поверхню, потрібно повністю видалити стару. Якщо це не зробити, поверхня буде нерівна, а нове лакофарбове покриття протримається недовго. Існує кілька способів видалення старої фарби.
Вам знадобиться
  • -хімічна смивка;
  • -ветошь;
  • -железние щетки;
  • -скребки;
  • -дрель;
  • -болгарка;
  • -шлифовальная машина;
  • -будівельний фен.
Інструкція
1
До них відноситься хімічний - це смивка фарби за допомогою спеціальних засобів. Механічний - це очищення поверхні вручну за допомогою інструментів. Термічний - очистка поверхні за допомогою високих температур і подальшого очищення вручну з використанням інструментів. У всіх способів є свої переваги і недоліки.
2
При хімічному очищенню поверхні на стару фарбу наноситься хімічний склад, який буває у формі гелю або пасти, а також підрозділяється за складом: для масляної фарби і для нітрофарби. Але в даний час є й універсальні хімічні очисники, за допомогою яких можна видалити будь-яку фарбу . В основному вони від європейських виробників і коштують не дуже дешево. Процес очищення полягає в нанесенні засобу на поверхню зі старою фарбою і надалі її видаленні за допомогою дрантя. При роботі з хімічними змивки потрібно дотримуватись заходів безпеки і використовувати засоби індивідуального захисту, до яких відносяться: щільний костюм з бавовняної тканини, окуляри, рукавички, кепка або хустку, маска. Працювати потрібно при відкритих вікнах і дверях, так як засіб дуже отруйна.
3
Механічний метод очищення фарби полягає в використанні різних інструментів в якості скребка. Можна застосовувати стамески, залізні щітки, спеціальні скребки, які продаються в господарських супермаркетах. Або скористатися електричними інструментами, такими, як дриль з насадками, спеціальні верстати для шліфування з наждачним папером, болгарки з насадками та інші підручні засоби. Метод вимагає докладання великих фізичних зусиль і багато часу, дуже курний і довгий.
4
Термічний метод полягає в використанні будівельного фена. Під дією високої температури фарба відстає від поверхні і її потрібно зскрібати будівельним скребком. Якщо потрібно очистити рами, то даний метод не підходить, так як від впливу високих температур можуть лопнути скла і їх доведеться замінити.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=3lU1ZB1z8qg