Як знайти роботу психолога без стажу. Де може працювати психолог.

Молоді фахівці, юнаки та дівчата, як правило, амбітні і націлені на швидкий кар'єрний ріст і перспективи, пов'язані з обраною професією психолога. Для цього у них достатньо енергії, ініціативності, творчих здібностей і бажання допомагати людям. І єдине, що їм може заважати при працевлаштуванні - це відсутність стажу у трудовій книжці і досвіду роботи.
Інструкція
1
Ваш попередній досвід роботи на посаді психолога важливий для потенційного роботодавця у зв'язку з тим, що у вузі вам, головним чином, дають теоретичну підготовку. Програма підготовки психологів побудована таким чином, що практичні курси з консультування, конфліктології, психодіагностику та спеціалізації, а також практика займають не таке велике число годин, як хотілося б самим студентам. Тому, отримуючи диплом, багато хто з них відчувають невпевненість і тривожність з приводу свого подальшого працевлаштування. Проте, знайти роботу психологу без стажу не так вже й складно.
2
Переддипломна практика - це можливість не тільки зібрати фактичний матеріал для диплома, а й зарекомендувати себе як хорошого виконавчого фахівця. Якщо ви розташуєте до себе директора або завідувача організації, де ви проходите практику, висока ймовірність, що вам запропонують там залишитися працювати.
3
У кожному разі, складаючи резюме або готуючи текст для усної самопрезентації, обов'язково згадайте всі місця психологічних практик і стажувань, якщо вони були. Стисло скажіть, в чому полягали ваші основні обов'язки і перерахуйте професійні навички, якими ви оволоділи в процесі. Це допоможе залучити до себе увагу вашого потенційного роботодавця.
4
Почніть пошук роботи з установ освіти - садків і шкіл. У державних організаціях рівень заробітної плати не завжди відповідає очікуванням молодих людей, але зате школи і дитячі сади готові надати вам площадку для професійного старту і можливість почати реалізовувати себе в якості психолога.
5
Займайтеся науковою працею. Кількість публікацій в наукових журналах та виступів на конференціях прямо пропорційно шансам знайти роботу. До того ж, якщо у вас є здібності і бажання займатися дослідженнями в галузі психології, ви можете вступити до магістратури, а потім і в аспірантуру. Психолог, що має ступінь - цінний кадр для роботи на кафедрі в університеті.
6
У будь-якому випадку варто пам'ятати, що сміливість і хоробрість в поєднанні з хорошими знаннями і бажанням працювати - гарантія того, що ви зможете отримати посаду психолога, навіть не маючи стажу .