Як клонувати в фотошоп.

Програма Photoshop володіє величезними можливостями. Це унікальна програма. З її допомогою можна не тільки змінювати кольори, додавати до фотографії рамку і написи, а й зробити власного клона.
Вам знадобиться
  • Photoshop, фотографія
Інструкція
1
Відкрийте фотографію: «Файл - Відкрити». На панелі інструментів виберіть інструмент «клонують штамп» (Clone Stamp) або скористайтеся клавішами Shift + S. На панелі налаштувань клацніть по полю «Кисть» (Brush). Задайте розмір інструменту, який найбільш підходить для області клонування. В поле «Режим» (Mode) виберіть режим змішування, а також встановіть параметри «непрозорості» (Opacity). Поставте прапорець для «вирівнювання» (Aligned). Це дозволить створити нерозривний клон області, який пов'язаний з вихідною точкою. Опція дасть можливість відпускати кнопку миші, щоб перейти в інший режим, змінити розмір кисті або перейти до іншого фрагмента. Якщо ви зніміть прапорець «Вирівнювання», курсор буде повертатися до вихідної точки, як тільки ви відпустите кнопку мишки. Також встановіть прапорець «Використовувати всі шари» (Use All Layers). Це дасть можливість захоплювати пікселі у всіх видимих шарах.
2
Щоб вибрати вихідну точку, клацніть кнопкою миші по потрібного місця і одночасно натисніть клавішу Alt. Якщо вам потрібно клонувати область тільки з активного шару, зніміть прапорець «Використовувати всі шари».
3
Виберіть шар на палітрі «Шари» (Layers). Клацнувши мишкою, утримуючи клавішу Alt, виберіть область, яку хочете клонувати. Залишаючись на цьому ж шарі, перетягніть курсор туди, де хочете створити клон. В вікні зображення з'явиться пара курсорів: перекрестие над вихідною точкою і курсор «клонують штампа». Клонована область проявиться в тому місці, куди ви перетягнули курсор.
4
Якщо в палітрі «Шари» (Layers) коштує прапорець «Блокувати прозорі точки» (Lock transparent pixels), то клонована область з'являтиметься тільки на непрозорому шарі. Щоб задати нову вихідну точку, знову натисніть клавішу Alt і клацніть мишкою. Для ефекту "подвійної експозиції" поставте невелике значення «Непрозорість», тоді нижележащие пікселі будуть злегка проглядатися.