Як виростити великий лук.

У європейських країнах вирощують лук прямо з насіння. Для цієї мети існують спеціальні сорти, які вимагають суворого дотримання агротехніки, інтенсивного використання добрив і засобів захисту від шкідників. Багато дачники використовують цю технологію і в Росії.
Інструкція
1
У середній смузі велике поширення одержав дворічний спосіб вирощування лук а. У перший рік займаються вирощуванням з насіння лук а-севка. Маленькі лук овкі висаджують після зимівлі. До наступного літа вони перетворюються в повноцінні лук Овіц. Якщо ж немає можливості виростити севок самостійно, то його можна придбати навесні на ринку. Ви можете купити достатню кількість посадкового матеріалу.
2
Хороший урожай зазвичай починається навесні, але для лук а - в наступні роки. Ця культура не любить одного місця. Повторний посів на тій же грядці найкраще робити через чотири роки. В іншому випадку гарного врожаю не буде. Садити рекомендується на тих грядках, де до цього росла капуста, огірки, помідори, кабачки і рання картопля.
3
часу посіву значно впливає на врожай. Садити краще всього в першу третину травня. Якщо посадка буде проводитися пізніше, то відбудеться зниження врожайності. Рання посадка чревата освітою стріл і цвітінням, знизити ймовірність яких допоможе зимове зберігання севка при температурі нижче 18 градусів.
4
Якщо севок невеликий, то його стрелкование менш імовірно. Великі лук овкі розміром більше півтора сантиметрів в діаметрі потрібно висаджувати у квітні - для отримання раннього зеленого пера. За кілька тижнів до посадки насіння потрібно підігріти. Робиться це протягом 8 годин при температурі 40-45 градусів. Це повною мірою підвищить стійкість рослин до хвороб.
5
Для лук а більше підходять сонячні місця, де є пухкий грунт і рівний рельєф. Перед тим, як копати, ділянку потрібно підгодовувати. На квадратний метр потрібно внести приблизно п'ять кілограм перегною, по 30 грамів селітри і суперфосфату, 20 грамів хлористого калію. Якщо ви здійснюєте посадку на торф'яну грунт, то обов'язково подбайте про фосфорних добривах.