Як виростити жоржини.

Жоржини - красиві, довгоквітучі рослини, які мають широку гамму забарвлення суцвіть і найрізноманітніші форми. Саме жоржини можуть прикрасити сад будь-якого стилю. Квітучий кущ жоржин буде чудово виглядати в саду і зблизька, і здалека.
Інструкція
1
В даний час на жоржини люди практично не дивляться. Багато садівників навіть не уявляють, як правильно їх вирощувати. Також мало кому відомо, як слід їх викопувати восени і зберігати взимку. Пов'язано це, в основному, з тим, що любов до жоржинам стихла через наплив саджанців дивовижних рослин. На даний момент на ринку досить великий асортимент різноманітних квіткових і декоративних культур з іноземних розплідників. Більшість садівників мріють виростити у своєму саду щось незвичайне. Хоча це «незвичайне» часом не зовсім прийнятно для зростання в нашій зоні.
2
Жоржини не потребують особливого догляду. Вони також не вимагають особливих умов вирощування. Їх може розвести навіть початківець садівник. Жоржини вважаються благородними рослинами, які добре ростуть і рясно цвітуть у сонячних місцях. Грунт для них повинна бути родючою. Також рослина потребує достатньої кількості вологи.
3
Якщо ви хочете вирощувати жоржини, то обов'язково враховуйте, що в кущі потрібно залишати не більш трьох стебел. Якщо ж на рослині залишити більше пагонів, то суцвіття будуть набагато дрібніше і менш декоративними. Якщо кущі жоржин мають великий розмір, то їх краще всього підв'язувати до опори. Таким чином не ламатися пагони з численними важкими суцвіттями.
4
Молодий і соковитий втечу потребує захисту від слимаків. Після того, як жоржини зацвітають, їх бутони починають псувати шкідники - двухвостки (щипавки). Комахи починають вигризати ніжні тканини бутона. У підсумку при його розпуск суцвіття має не дуже гарний вигляд. Шкідники найчастіше нападають на рослину вночі. Якщо ви помітили ознаки нападу двухвосток на жоржини, то обов'язково раз на тиждень обробляйте кущі відваром рослин-захисників - полину, чистотілу та інших корисних трав. Саме цей відвар допоможе зберегти прекрасні суцвіття жоржин в цілісності.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=FHBtY6l5-fI
Зверніть увагу
Відомо, що жоржин це рослина, яка любить тепло і температура в +1 градус для жоржин вже критично низька, тому жоржини в наших краях вирощують як рослини однорічні. У нас прийнято на зимовий період бульби жоржин викопувати і зберігати до весни, щоб потім висадити, також для висадки часто використовують насіння жоржин.
Корисна порада
Жоржини відносяться до тих багаторічним декоративним рослинам, що не зимують у відкритому грунті. Підземну частину цих рослин викопую і всю зиму зберігаю в приміщенні. Підземна частина рослин складається з великих бульб - шишок або бульбі - коренів, які з'єднуються з кореневою шийкою.