Як присвятити першокурсників.

Посвята першокурсників - студентська забава, яка приносить багато позитиву. Це процес необов'язковий, але дуже захоплюючий і веселий, тому студенти рідко від нього відмовляються. Головне, провести все правильно і не перетворити свято в хаос.
Вам знадобиться
  • Повітряні кулі, плакати - все для прикраси свята.
Інструкція
1
Задіюйте максимум своєї уяви і підключіть до процесу одногрупників. Межі проведення заходу залежать виключно від вашої фантазії: комусь необхідний весь інститут, а хтось обмежується поверхом (адміністрація зазвичай не заперечує, але час проведення потрібно чітко узгодити). Групи розбийте на кілька колективів, кожен з яких має придумати свій конкурс. Можна малювати з зав'язаними очима, танцювати, співати, розповідати анекдоти або студентські вірші, обливатися водою, посипатися борошном, лопати повітряні кульки, сідаючи на них, вирішувати цікаві завдання, відповідати на смішні питання і т.д. Загалом, можна майже все. Тільки не придумуйте розваг, небезпечних для життя і здоров'я.
2
Додайте всіх керівників конкурсів в різних кабінетах. Зазвичай всі збираються на першому поверсі і отримують програмки з планом заходу. Далі присвячувані біжать виконувати завдання по етапах (кабінетах). Не забувайте, що першокурсники - це вчорашні школярі, тому поставтеся з розумінням до їхніх смущению, а іноді й сором'язливості. Намагайтеся задати веселий тон свята. Не забувайте фотографуватися. Адже знімки - це пам'ять на все життя.
3
Оберіть переможців. Хтось з учасників пройде першим всі випробування і, звичайно, його (їх) повинна чекати нагорода (може бути, простий сувенір на пам'ять). На завершення заходу можна дружно вимовити клятву студента (потрібно її заздалегідь придумати) і провести чаювання з директором або деканом, якщо вони прихильно ставляться до таких задумкам. Але не забувайте при цьому про дотримання субординації, інакше неповагу до керівників може погано на вас позначитися. І не залишайте безлад в інституті, інакше надалі не отримаєте дозволу на організацію інших розваг.
4
Після основної частини можете зробити продовження. Наприклад, сходіть в кафе. Нехай цей день стане для новоспечених студентів світлим і радісним, щоб було про що згадати.