Як визначити свій тип очей. люди з очима білки тваринного.

Якими ж різними бувають людські очі ! І як визначити свій тип? Очі людини важко розмежувати тільки за формою, розміром, кольором, глибині посадки, нахилу. Напевно, тому ще в давнину китайські мудреці придумали систему порівняння людських очей з очі ми різних тварин. В списках, складених китайськими фізіогномістамі, налічується 39 таких описів.
Інструкція
1
Що цікаво - рис тварини, с очі ми якого схожі очі людини, притаманні і цій людині. Наведемо найпоширеніші тип и очей по китайській фізіогноміке.Глаза Лева. Великі, мигдалеподібні, верхню повіку зверху як би зрізано. Погляд проникливий і спокійний. Верхні і нижні повіки мають кілька складок шкіри. Люди з такими очі ми володіють лідерськими здібностями і досягають успіхів на терені управління, військової чи урядової влади.
2
Очі Вівці. Довгі і вузькі, райдужна оболонка яскраво іскриста і невелика по відношенню до неприкритої століттями частини білка. Повіки красиво окреслені, білок очей дуже білий. Люди з очі ми вівці зазвичай скромні і м'які, до своєї мети йдуть «зигзагами».
3
Очі Коні. Великі круглі очі , злегка «витрішкуваті». З нависаючими верхніми століттями і набряклими нижніми. Таким людям притаманні працелюбність, сміливість, підприємливість, дотепність і тямущі. Недоліком характеру є зайва запальність.
4
Очі Вовка. Характерною рисою є наявність «трьох білків» - райдужна оболонка мала щодо всього очі , тому білки видно з трьох сторін. Люди з очі ми вовка відрізняються мстивим і жорстоким характером, нерозбірливістю до вибору засобів для досягнення своєї мети.
5
Очі Мавпи. По відношенню до всього особі маленькі, але райдужна оболонка досить велика, тому білок з кожного боку видно небагато. Зазвичай такі очі мають на нижньому столітті згин шкіри. Люди з очі ми мавпи часто непередбачувані і непостійні.
6
Очі Змії. Це очі «з чотирма білками». Маленька райдужна оболонка яскраво виділяється на тлі навколишнього її білка. Такі люди мають дивовижну терпінням, але проявляють більшу лють, якщо їх спровокувати.
7
Очі Дракона. Вважаються за формою найкрасивішими очі ми. Стосовно особі вони досить великі, гладкі і подовжені. Повіки одношарові, майже завжди наполовину прикриті. Погляд гострий і потужний. Люди з такими очі ми володіють чарівністю і внутрішньою силою. Серед таких зустрічається багато державних діячів і великих правітелей.Чтоби визначити свій тип очей, підійдіть до дзеркала і критично оцініть своє відображення. Подумайте, з очі ми якої тварини ваші очі мають найбільшу схожість, і чи властиві вам його риси ...
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=zrQM3YR5rHw