Як знайти клопів.

Постільні клопи є нічними комахами, і виявити їх досить важко. При появі укусів на тілі, можна подумати, що це укуси комарів або алергія. Живуть комахи в важкодоступних затишних місцях: під матрацами, в щілинах меблів і плінтусів. Щоб їх виявити, потрібно уважно все оглянути і провести дослідження квартири.
Вам знадобиться
  • -фонарік
  • -огляд спальних місць
  • -огляд щілин і плінтусів
  • -огляд м'яких меблів
  • -інсектіцідние аерозолі
  • -фахівці СЕС
Інструкція
1
Уважно огляньте постіль. Якщо укуси з'являються від клопів , на простирадлі або підодіяльнику можуть бути темні точки і маленькі плями крові. Уже за цими ознаками можна судити про наявність в квартирі клопів .
2
Підніміть матраци. Найчастіше під ними можна виявити як живих комах, так і сухих, які вже загинули.
3
Можна переконатися в наявності клопів , включивши вночі в кімнаті освітлення. Робити це потрібно раптово, щоб комахи не встигли сховатися в щілини. Для ефекту раптовості можна покласти під подушку ліхтарик.
4
Також слід уважно оглянути щілини, плінтуси, підлогу біля ліжок і диванів. У більшості випадків вдається виявити маленький коричневий або ближче до чорного кольору сухий панцир комах. Самі клопи мають плоский вигляд і величину сірникової головки або поменше, залежить від віку комахи.
5
Якщо ви виявили клопів , необхідно негайно розпочати боротьбу з ними, так як вони є потенційними рознощиками небезпечних захворювань і до того ж жити в кімнаті, де є кровоссальні комахи не дуже-то приємно.
6
Методи знищення клопів існують найрізноманітніші. Найбільш ефективний спосіб - це викликати СЕС і провести повну обробку приміщення, так як живуть клопи у всіх кімнатах, а не тільки в ліжку і м'яких меблів.
7
Якщо негайно фахівців СЕС викликати неможливо, обробіть всю квартиру інсектицидними засобами від літаючих і повзаючих комах. Особливу увагу приділіть місцям під матрацами, щілинах і плінтусів. Даний метод позбавлення носить тимчасовий характер і тому, як тільки буде перша можливість все одно потрібно викликати фахівців для повної обробки приміщення сучасними засобами тривалої дії. Вони не мають запаху, не наносять великої шкоди і діють протягом двох років.