Як зупинити посилене серцебиття.

Збільшений ритм серцевих скорочень в спокійному стані до 100 і більше ударів на хвилину називають тахікардією. Виділяють фізіологічну тахікардію і патологічну. Фізіологічна тахікардія проявляється при емоційних сплесках, стресі, фізичному навантаженні. При цьому досить зупинитися, заспокоїтися, і серцебиття приходить в норму. Патологічна тахікардія потребує лікування.
Вам знадобиться
 • - мед;
 • - горілка;
 • - корінь валеріани;
 • - спориш;
 • - ромашка;
 • - пустирник;
 • - сухоцвіт болотна;
 • - меліса;
 • - плоди пустирника;
 • - плоди фенхелю;
 • - плоди кмину.
Інструкція
1
Для приготування серцевого еліксиру необхідно приготувати два склади, які з'єднують в готовому вигляді. Візьміть 500 грам меду і 500 мл горілки, змішайте і доведіть, постійно помішуючи на слабкому вогні, до появи молочної пінки на поверхні суміші. Зніміть з вогню і дайте відстоятися.
2
Для приготування другого складу візьміть по 1 чайній ложці кореня валеріани, ромашки, споришу, пустирника, сухоцвіту, меліси і залийте літром окропу. Дайте вистоятися в теплому місці протягом години, потім процідіть.
3
Далі з'єднайте перший склад з другим, ретельно перемішайте і поставте в прохолодне місце без доступу світла на три дні.
4
Приймайте за наступною схемою: перші 7 днів - по 1 чайній ложці вранці і ввечері, наступні 7 днів - по одній столовій ложці в ранковий і вечірній час, поки склад не закінчиться. Потім зробіть 10 днів перерву і повторіть курс лікування ще два рази.
5
Для утихомирення серцебиття рекомендується приймати сік, віджатий з зеленої маси вівса молочної стиглості. Прокрутіть через м'ясорубку зелень вівса, відіжміть сік і пийте по півсклянки тричі на день до їжі протягом 2-3 тижнів.
6
Дуже корисний прийом наступного збору. Візьміть по 25 грам плодів пустирника, фенхеля і тмину, коренів валеріани лікарської, подрібніть і змішайте. Одну чайну ложку збору залийте склянкою окропу, дайте настоятися 50 хвилин, процідіть і відіжміть сировину. Пийте? склянки двічі на день за півгодини до прийому їжі. Курс лікування - 5-7 тижнів.
Зверніть увагу
Слід знати, що найбільш важка форма тахікардії - це шлуночковатахікардія, яка супроводжується сильним порушенням кровообігу, втратою свідомості, шоком і набряком легенів. Викликається ішемічною хворобою серця і передозуванням серцевих глікозидів.
Корисна порада
Існує кілька способів немедикаментозного купірування прискореного серцебиття. Затримка дихання на 10 секунд в момент глибокого вдиху уповільнює серцебиття на 18-22 удари на хвилину. Занурення особи в посудину з холодною водою на 2-3 секунди також знизить частоту серцевих скорочень. Використання так званого прийому Вальсальви - напруга м'язів живота і кінцівок на 10-15 секунд з інтервалом в 1 хвилину, - значно знижує серцебиття.